Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze przygody z glebą
Autor Wiadomość
barteke36 



BMW: etrzysześć
Imię: Bartek
Silnik: m43b16
Nadwozie: Coupe
Wiek: 36
Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 847
Skąd: Wieś Bydgoszcz
Wysłany: 05-01-15, 00:37   

W czarnym sedanie:

Odwiedziny kogoś ta w szpitalu. Miejsca tradycyjnie brak ale znalazło się jakimś cudem. Oczywiście jakiś typ który za drobne opłaty rezerwował miejscówki miał pilotować mnie do podjazdu pod krawężnik. Pokazuje że jeszcze sporo i ok. Po powrocie przy wyjeździe zderzak się o coś zachaczył i pękł w połowie (podróba M Pakietu)

W teraźniejszym Coupe:

Tradycyjnie młoda ogarniała wyjazd nad morze. Tradycyjnie było to zadupie czyli Puck (soory jeśli kogoś kto tam mieszka uraziłem lub coś) i zakwaterowanie u jakichś ludzi... Podwórze ładnie kostką wyłożone to mówię o auto nie ma się co martwić wjade na podwórko i tyle, jeszcze właściciel dowalał że mają niskiego Passata i wjeżdżają bez problemu. No i wjechałem...Zawisłem podłogą na jakiejś blaszce od bramy którą mieli zalaną w podłożu żeby brama nie otwierała się w drugą stronę... Właściciel zaraz deski zorganizował i tak wjeżdzałem na posesje.

To jeszcze nic. Skusiłem się na wyjazd pod Westerplatte. I żeby zaoszczędzić czasu to promem przez wisłoujście... Wjazd masakra... Wyjazd.. odkręciłem zderzak i młoda pod pachą go wyniosła a ja wyjechałem. Miny pasażerów bezcenne
_________________
powoli do ideału...
moje czerwone coupe--> http://bmw3er.pl/viewtopic.php?t=36655
 
 
 
klopot 


BMW: E46 Cabrio
Imię: Daniel
Silnik: M54B25
Wiek: 35
Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-01-15, 13:48   

Warszawa, upalne lato, przejazd przez zakorkowane centrum. Pomyslalem. ze pojade bocznymi ulicami. Mialem juz wyjezdzac z objazdowej drogi, kiedy nagle wjezdzam na kostke i slysze gluche uderzenie podwoziem... Szczeka sztywna ale dojezdzam do swiatel. Podjezdza do mnie kolega i mowi, ze mam wyciek spod auta. Szybki zjazd i diagnoza- oczywiscie peknieta miska. Szybko do najblizszego serwisu, akurat zamykali. Auto na drugi dzien w moich rekach, dzieki mojej szybkiej interwencji. Niestety po przejechaniu 100km zaczelo cos brzeczec przy skrecaniu. Okazalo sie ze przewody od wspomy byly zle zalozone. Ogolnie tragedia...
 
 
Qczy 



BMW: Czarne i takie niby czerwone
Imię: Tomek
Silnik: Jest
Nadwozie: Sedan
Wiek: 34
Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 3346
Skąd: ten dym ?
Wysłany: 05-01-15, 17:00   

barteke36 napisał/a:
dkręciłem zderzak i młoda pod pachą go wyniosła a ja wyjechałem. Miny pasażerów bezcenne

PADŁEM :piwo:
_________________
Jestem jednym z milionów użytkowników BMW, a to moja historia :
www.bmw3er.pl/viewtopic.php?t=30556&start=0

www.bmw3er.pl/viewtopic.php?p=661765#661765

https://www.youtube.com/watch?v=EiZhkPUJtRs



Po co sprawdzać, skoro domyślasz się, że powinno działać ?
 
 
bartek1586 



BMW: E46
Imię: Bartek
Silnik: M54B25
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 123
Skąd: Włocławek
Wysłany: 05-01-15, 19:14   

barteke36 napisał/a:
Wyjazd.. odkręciłem zderzak i młoda pod pachą go wyniosła a ja wyjechałem. Miny pasażerów bezcenne


:lol: :lol: :lol:
_________________
"Życie jest za krótkie, żeby jeździć nudnymi samochodami"

Zapraszam do mojego tematu:
http://bmw3er.pl/viewtopic.php?t=44339

Oraz fanpage mojego E46 :D
https://www.facebook.com/e46byzielok/
 
 
Grafix 
///M3 FAN



BMW: e36
Imię: Karol
Silnik: m52b28
Nadwozie: Coupe
Wiek: 30
Dołączył: 10 Sie 2014
Posty: 232
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 06-01-15, 20:25   

Może to nie do końca przygoda z glebą ale miałem jedno BMW które stawiało mi duży opór. Miałem e36 sedan m50b25 i śmigałem sobie, tam za dużo nie modziłem nic nie robiłem bo buda już siadała, ale dojeżdżałem ją do końca i samochód szedł na dawcę, jadę sobie przez przejazd kolejowy z pracy i nagle j**b... :haha: takiego negatywu to nikt nie miał z tyłu a jaki huk... dosłownie wózek wpadł mi do środka :P ale do domu dojechałem.. jakiś kilometr.

Z bmw zostało to:



Pozdrawiam :)
_________________

 
 
sienek1989 



BMW: E46
Imię: damian
Silnik: Benzynowy
Nadwozie: Touring
Wiek: 34
Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 1887
Skąd: kotlina Kłodzka
Wysłany: 06-01-15, 20:51   

u mnie na 3 str w galeri jak się zawiesiłem jest jedna historia , poza tym nigdzie nie moge zrobić przeglądu u mnie bo na stacjach maja takie rolki , ze jak bym wjechał przodem to zderzak urwał bym od razu . a Szuranie wydechelm po progach zwalniajacych to norma . A teraz w zimie najgorzej jak leży zamarznięty lód i wjade na niego ałććććććććććććććć
_________________
"Mamo Dlaczego Ci Ludzie Klecza ? Bo To Synku M3 jedzie"


nie dziękuj kliknij ,,pomógł"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 15