Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
PROBLEM Z E46 150KM 2002
Autor Wiadomość
mis3 
Nowy User - Witamy ;)

BMW: e46
Silnik: m47n
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 30 Lip 2014
Posty: 3
Skąd: slupsk
Wysłany: 30-07-14, 18:05   PROBLEM Z E46 150KM 2002

WITAM jestem nowy na tym forum mam problem z moja bmw e46 jak w temacie silnik m47n .wiec mam blad 4560 mechanik nie wie co to jest dokladnie problem jest taki ze po gwaltownym ruszeniu lub mocnym przyspieszeniu zapala sie kontrolka dde i wchodzi w tryb awaryjny znaczy sie mul gasze silnik i znow wraca wszystko do normy ale na nie dlugo czasem tak robi sie co chwile jak jezdze spokojnie nic sie nie dzieje .Mam wymieniony filtr paliwa nowy przeplywomierz wymienione wezyki podcisnienia wyczyszczony eger usuniete klapki w kolektorze ssacym .Mechanik mowi ze to moze byc ktorys z 3 czujnikow zaworow
czyli zawor w pompie zawor w szynie czujnik w listwie tylko zeby wymieniac po koleji kazdy na chybil trafil to sporo kasy trzeba moze ktos umie mi pomoc z gory dziekuje i czekam na odp
 
 
mis3 
Nowy User - Witamy ;)

BMW: e46
Silnik: m47n
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 30 Lip 2014
Posty: 3
Skąd: slupsk
Wysłany: 31-07-14, 16:41   

nikt nie ma pojecia? ze nie napisze nikt
 
 
kriskzn 



BMW: E36 325i
Imię: Krzysiek
Silnik: M50B25nv
Nadwozie: Coupe
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lut 2014
Posty: 43
Skąd: Łódź
Wysłany: 31-07-14, 17:00   

4560 Rail Pressure Sensor - Czujnik ciśnienia Rail (na listwie) - Zbyt niskie ciśnienie. Możliwe, że jest uszkodzony ten czujnik lub jest zbyt niskie ciśnienie. W związku z tym uszkodzony może być również regulator ciśnienia w listwie lub w pompie, czyli tak jak mechanik twierdzi. Dobrym wyjściem byłoby podłożenie sprawnych używek, jeżeli masz możliwość.

Kody błędów
_________________

 
 
 
mis3 
Nowy User - Witamy ;)

BMW: e46
Silnik: m47n
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 30 Lip 2014
Posty: 3
Skąd: slupsk
Wysłany: 31-07-14, 19:19   

Moze zanjdzie sie ktos ze slupska lub okolic by zrobic podmianke u nas jak juz to tylko sprzedaja te czesci nikt nie chce urzyczyc na podmianke
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 15