Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
chamie...
Autor Wiadomość
KajocinA 


BMW: E34 525iAT
Imię: Sebastian
Silnik: m50b25
Nadwozie: Touring
Wiek: 31
Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 1534
Skąd: Łomża
Wysłany: 24-10-14, 20:58   chamie...

http://www.youtube.com/wa...be_gdata_player

co wy na to :lol: bedziecie bronic wladzy?
 
 
DaRo25 


BMW: 36 325i / T5
Imię: Darek
Silnik: m50b25v
Nadwozie: Sedan
Wiek: 38
Dołączył: 20 Mar 2011
Posty: 2037
Skąd: Swiebodzice / Nl
Wysłany: 24-10-14, 21:50   

Na milanosie sa wyjasnienia stonogi
http://www.milanos.pl/vid...policjanta.html

Wcale Mu sie nie dziwie
_________________
...BMW... Bez Dwoch Zdan...

http://bmw3er.pl/viewtopic.php?t=29773
 
 
BURY 


BMW: E36
Imię: Paweł
Silnik: S50B30usa
Nadwozie: Touring
Wiek: 34
Dołączył: 15 Sie 2013
Posty: 117
Skąd: Radom
Wysłany: 24-10-14, 22:27   

Dobrze sie wypowiedział chłop mówi takim prostym zrozumiałym dla wszystkich językiem z nutą uniesienia ale ma zupełną racje.

Komu z was forumowiczów przydał się (czytaj.pomógł naprawde jak kolega) który kolwiek policjant??? Spotkania z nimi przeważnie sie kończą na : "prawojazdy dowód rejestracyjny oc" lub "prosze dowód osobisty" i "czy przyjmuje pan mandat??".

Policja to nie służba zaprowadzająca pożądek tylko GNIDY które po 1 wspomagają na siłe skarb państwa , po 2 ich przełożeni motywują tlko do osiągania WYNIKÓW czyli przywiezienia jak największej ilości kwitów bądź dowodów.

Spotkałem może ze 3 razy w życiu policjanta CZŁOWIEKA i nie w sytuacji że nie dostałem mandatu za picie piwa w kaptórze pod klatką, tylko na drodze ale to ewenementy.

90% ludzi którzy tam pracują to zwykłe sk**wysyny które łakomią sie na wczesną emeryture i świadomość że później bez problemu pójdą na jakiegoś kierownika ochrony w markecie.

Większość to poprostu ludzie którzy maja słabe charaktery i swoje słabości próbuja sobie rekompensować poczuciem władzy nad zwykłymi ludźmi.
 
 
///ESIU 
PoJE....eBAnIeC



BMW: BAD MADHERFUCKER
Imię: cham i prostak
Silnik: gnojownik
Wiek: 41
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 9767
Skąd: ze wsi
Wysłany: 25-10-14, 22:37   

Jeb@ny komunistyczny kraj
_________________
 
 
DaRo25 


BMW: 36 325i / T5
Imię: Darek
Silnik: m50b25v
Nadwozie: Sedan
Wiek: 38
Dołączył: 20 Mar 2011
Posty: 2037
Skąd: Swiebodzice / Nl
Wysłany: 26-10-14, 00:16   

BURY napisał/a:
Spotkałem może ze 3 razy w życiu policjanta CZŁOWIEKA i

A ja az raz .. i to po zderzeniu z przeszkoda na drodze -nie z mojej winy , chcieli zabrac dowod , ten drugi byl wlasnie tym czlowiekiem bo przymknal oko -szlo sie dogadac.

W porownaniu z krajem w ktorym przebywam -NL , kazdorazowo sa oni ludzmi , gadka na luzie nawet zarty , kiedys nawet zdjecie sobie zrobili z moim samochodem .. A Rozmowy podczas kontroli sa jak z kolegami w szkole sredniej
_________________
...BMW... Bez Dwoch Zdan...

http://bmw3er.pl/viewtopic.php?t=29773
 
 
kretfr 



BMW: 325
Imię: Piotrek
Silnik: M50B25
Nadwozie: Coupe
Wiek: 32
Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 347
Skąd: Warszawa / Mława
Wysłany: 26-10-14, 07:49   

Wszystkie moje kontrole drogowe lub zatrzymania za przekroczenie prędkości bardzo miło wspominam. Nigdy nie cwaniakuje, zawsze jestem miły, rzucę jakimś żartem i cało wychodzę z opresji.

A jeśli już dostaje mandat, to najczęściej na kwicie widnieje "brak zapiętych pasów bezpieczeństwa" za co jest tylko 100 PLN i 2pkt :)
_________________
Moje 325
 
 
wito_86 



BMW: E36 ///M52B28
Imię: Witek
Silnik: Benzyna
Nadwozie: Sedan
Wiek: 38
Dołączył: 19 Lut 2013
Posty: 1136
Skąd: Kamienna Góra
Wysłany: 26-10-14, 12:09   

kretfr to chyba masz kogos ustawionego w rodzinie A po drugie wchodzenie im w dup* zarcikami i usmiechami to bez sens To jest komunistyczny kraj jak powiedzial Esiu gdzie policja z gory ma zalozony budrzet roczny jaki musi zrobic To jest smiechu warte Jedz na zachod i zobacz jak policja pracuje Tutaj oni sa zeby pomagac a nie jak u nas zeby karac i zarabiac siano Ja mam ziomkow w policji - no coz zboczyli z drogi poprawnego myslenia ale nadal sie kolegujemy i dzieki temu wiem to i owo Czaja sie w krzakach pija chektolitry wódki Widzialem kilka imprez policyjnych (inny kolega ma agroturystyke) dzieje sie tam grubo Dziwk* wodka itd Powiecie ze to tez ludzie ok ale dlaczego nie sa ludzmi jak trzeba karac Pojeba*ny system komunistycznej Polski - niestety
_________________
"Sadzic Palic Zalegalizowac..."

Sprawdz moja niunie-> http://bmw3er.pl/viewtopic.php?t=29147
 
 
 
DoReK 



BMW: e36
Imię: Dorian
Silnik: m51d25
Nadwozie: Touring
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 546
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: 26-10-14, 12:39   

powiem wam tak, ostatnio mnie capneli dali 1000 pln mandatu nieważne za co, i im bardziej ich prosiłem tym sie bardziej pastwili, potem żałowałem, że z ch**ami rozmawiałem, mogłem brać i nic nie gadać. Chyba chcieli rekord pobić to mi tyle dali :) nie są to ludzie z którymi da sie rozmawiać a jeśli się da to bardzo rzadko, nastawieni są na zarabianie i tyle :)
_________________
http://www.stickers-shop.pl
 
 
 
Darosz 



BMW: e36
Imię: Sebastian
Silnik: m42b18
Nadwozie: Coupe
Wiek: 31
Dołączył: 05 Lis 2013
Posty: 186
Skąd: Bieszczady/Kraków
Wysłany: 26-10-14, 19:54   

Ja uważam, że popadanie w takie myślenie, że każdy Policjant to :cenzura: , jest mocno nie na miejscu chociażby dlatego, że my, kierowcy BMW też jesteśmy w ten sposób szykanowani. Dlatego też z samego zrozumienia sytuacji nie powinniśmy w ten sposób szkalować ogół policji, nie, nie mam nikogo z rodziny nigdzie ustawionego i nikt z mojej rodziny nie pracuje w policji, ale ostatnio jak mnie capneli na 700 zł i 14 pkt to pojechałem bez niczego. Czasem kultura popłaca ;)
 
 
///ESIU 
PoJE....eBAnIeC



BMW: BAD MADHERFUCKER
Imię: cham i prostak
Silnik: gnojownik
Wiek: 41
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 9767
Skąd: ze wsi
Wysłany: 26-10-14, 19:55   

to jest instytucja do wzbogacania kont bankowych komunistów, bandytów, zalegalizowanej mafi czyli naszego sk@rwiałego i uwielbianego rządu na którego wszyscy tak głosowali
_________________
 
 
Darosz 



BMW: e36
Imię: Sebastian
Silnik: m42b18
Nadwozie: Coupe
Wiek: 31
Dołączył: 05 Lis 2013
Posty: 186
Skąd: Bieszczady/Kraków
Wysłany: 26-10-14, 19:59   

No niestety trzeba skończyć z głosowaniem na lewice i pseudo prawice ;)
 
 
kretfr 



BMW: 325
Imię: Piotrek
Silnik: M50B25
Nadwozie: Coupe
Wiek: 32
Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 347
Skąd: Warszawa / Mława
Wysłany: 26-10-14, 21:22   

wito_86 napisał/a:
kretfr to chyba masz kogos ustawionego w rodzinie


No na to wygląda. Ciekawe kto z rodziny taki ważny, bo jak na razie nikt się nie przyznał :lol:

wito_86 napisał/a:

A po drugie wchodzenie im w dup* zarcikami i usmiechami to bez sens


Dla mojego konta bankowego "to z sensem", a zgrywanie ideologicznego cwaniaka = robienie z siebie na siłę debila.

wito_86 napisał/a:
Jedz na zachod i zobacz jak policja pracuje Tutaj oni sa zeby pomagac a nie jak u nas zeby karac i zarabiac siano


Widziałem. Ba, ze względu na charakter wykonywanej pracy mam często do czynienia z francuską żandarmerią. Jedna z ostatnich spraw otarła się o konsula, bo przyczepili się o 15 minut przekroczonego czasu jazdy na tachografie z przed 25 dni, a później chłopakowi wkręcali absurdalną próbę włamu na komisariat. Więc w sumie podejście to samo jak u nas, tylko im się to bardziej opłaca.

Jest jak jest i nic z tym nie zrobimy, więc zamiast pajacować lepiej się dostosować.
_________________
Moje 325
 
 
marszal 



BMW: G20 330e
Imię: Krystian
Silnik: XB1G
Nadwozie: Sedan
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2011
Posty: 877
Skąd: WF / WPR
Wysłany: 26-10-14, 21:30   

DoReK napisał/a:
powiem wam tak, ostatnio mnie capneli dali 1000 pln mandatu nieważne za co, i im bardziej ich prosiłem tym sie bardziej pastwili, potem żałowałem, że z ch**ami rozmawiałem, mogłem brać i nic nie gadać. Chyba chcieli rekord pobić to mi tyle dali :) nie są to ludzie z którymi da sie rozmawiać a jeśli się da to bardzo rzadko, nastawieni są na zarabianie i tyle :)


no ja miałem podobną sytuację :) oczywiście nie przyjąłem mandatu (mandat był za jedno wykroczenie) jak pojechałem na komendę w celu wyjaśnienia to się okazało że miałem dostać aż 4 mandaty! (4 wykroczenia) pies myślał że małolat oleje sprawę i komornik się nim zajmie, ale niestety się przeliczył, odwołania, sprzeciwy, ciągam teraz tych dwóch psów po sądach, dodam że zdarzenie miało miejsce nad morzem a ja jestem z warszawy, więc panowie trochę dymają kilosów, do końca życia będą pamiętać mnie i moją bemke, hehe :D :D
 
 
 
MIKUr1 
I am The STIG



BMW: E30 328i
Imię: Michał
Silnik: M52B28
Nadwozie: Coupe
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3897
Skąd: Okolice Krakowa
Wysłany: 26-10-14, 21:33   

Pozdro od ekipy z Krakowa dla Panów z milicji, którzy obstawiają pięcioma radiowozami dwa wyjazdy z parkingu z Plazy zamiast tępić skur*ysynów plądrujących mieszkania i gwałcących kobiety w ciemnych uliczkach. Na spotach zawsze kultura i sami fani motoryzacji, a Panowie lizaczki i 50 za gaśnice, 50 za brak dokumentów, kilka dowodzików za jakieś głupoty. Kasa się musi zgadzać i ruch musi być w wydziale komunikacji. Nie ważne, że bandyci po mieście śmigają, najważniejsze że kabza nabita. Wtedy policjant jest RENTOWNY. kretfr, wdzięcz się dalej do pałkarzy, zobaczymy co powiesz jak na 500zł mandat Twój urok osobisty już nie pomoże.
_________________
Masz problem ze swoją Beemką? ZAPRASZAM!

https://www.facebook.com/BAVSG/

-------------------------------------------------------

Jeśli mój post był pomocny kliknij pomógł. Z góry dziękuję :hyhy:
 
 
 
kretfr 



BMW: 325
Imię: Piotrek
Silnik: M50B25
Nadwozie: Coupe
Wiek: 32
Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 347
Skąd: Warszawa / Mława
Wysłany: 26-10-14, 21:37   

Wtedy powiem "trudno", przepisy ruchu drogowego znam więc na pewno zaskoczony nie będę.

MIKUr1 napisał/a:
Pozdro od ekipy z Krakowa dla Panów z milicji, którzy obstawiają pięcioma radiowozami dwa wyjazdy z parkingu z Plazy zamiast tępić skur*ysynów plądrujących mieszkania i gwałcących kobiety w ciemnych uliczkach.


Z tego co się orientuje to drogówka nie jest od pilnowania mieszkań.

Nie przepadam za policją, ale śmieszą mnie gadki tak jak te przedstawione w tym temacie - na poziomie ludzi noszących czarne dresy wpuszczone w białe skarpetki.
_________________
Moje 325
Ostatnio zmieniony przez kretfr 26-10-14, 21:42, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 14