Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
ZAKUP E36
Autor Wiadomość
JOHNY 



BMW: 3x E36
Imię: Krzysiek
Silnik: M 43 52 50
Pomógł: 29 razy
Wiek: 37
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1253
Skąd: Bytom
Wysłany: 15-11-15, 20:42   

PiotrekCygan, Za ten nick już Cie nie lubię. Ja pierdykam piszesz coś o oleju w głowie a widać masz go mało skoro pytasz o takie pierdoły ... chcesz wiedzieć coś o częściach wejdź na allegro czy na jakiś inny portal i zobacz ile kosztują podstawowe rzeczy eksploatacyjne, ile kosztują używane skrzynie, ile silniki i będziesz miał pogląd czy ceny są tanie czy ceny są drogie wyznacznik, że kosztują tyle co do golfa III to kretyńskie porównanie.
PiotrekCygan napisał/a:
co innego polatać na rondzie a co innego robić sie na kozaka-GhostRidera i być jotpenastopro i hawudepeboebaćpsy i próbować uciekać.
proszę serio kup leona :)
_________________
Hantle, suple, wołowina;
Moc, energia, A witamina :)
 
 
PiotrekCygan 


BMW: w planach :)
Imię: Piotrek
Silnik: :)
Nadwozie: Sedan
Wiek: 26
Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 16
Skąd: Augustów
Wysłany: 15-11-15, 20:51   

JOHNY jakbym był szpecem od BMW to bym tu nie zakładał konta. Ja na BMW sie nie znam, więc tu jestem i pytam Was. To co usłyszałem to pisze i pytam ile ma to wspólnego z prawdą. A przeszukiwanie allegro w celu sprawdzenia kosztu części czy będzie drogo czy nie to czysta farsa co przerobiłem restaurując motocykle. Więc nie wyżywaj sie na mnie bo wpadłem tu pytać i sie dowiadywać a nie błyszczeć wiedzą na temat serii 3.
 
 
whitedevil 



BMW: E36 Coupe M3
Imię: Marcin
Silnik: S50B30
Nadwozie: Coupe
Pomógł: 277 razy
Wiek: 43
Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 4660
Skąd: gdynia
Wysłany: 15-11-15, 20:54   

powiem tak: E36 jest bardzo fajnym autem ale tak jak wspomniał kolega Patryk znalezienie teraz zdrowej e36 jest bardzo ciężkie
co do części to jak do kazdego auta wszystko zależy czy jesteś dusigroszem i będziesz kupował zamienniki typu topran itd czy tez nie
poza tym trzeba też dodać ze BMW jest uczulone na niektóre zamienniki i trzeba kupić ori nówki z ASO a to do tanich już nie należy
_________________
zobacz moje BMW E36 330
http://bmw3er.pl/viewtopi...der=asc&start=0
 
 
 
PiotrekCygan 


BMW: w planach :)
Imię: Piotrek
Silnik: :)
Nadwozie: Sedan
Wiek: 26
Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 16
Skąd: Augustów
Wysłany: 15-11-15, 20:57   

A czy wiele rzeczy jest w ten sposób uczulnych?
 
 
whitedevil 



BMW: E36 Coupe M3
Imię: Marcin
Silnik: S50B30
Nadwozie: Coupe
Pomógł: 277 razy
Wiek: 43
Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 4660
Skąd: gdynia
Wysłany: 15-11-15, 20:59   

PiotrekCygan napisał/a:
A czy wiele rzeczy jest w ten sposób uczulnych?


zazwyczaj wszelakie czujniki typu wału wałka abs itd
możesz równiez kupić ori używki ale ja tego nie polecam bo wiadomo jak jest z używkami
_________________
zobacz moje BMW E36 330
http://bmw3er.pl/viewtopi...der=asc&start=0
 
 
 
JOHNY 



BMW: 3x E36
Imię: Krzysiek
Silnik: M 43 52 50
Pomógł: 29 razy
Wiek: 37
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1253
Skąd: Bytom
Wysłany: 15-11-15, 21:03   

PiotrekCygan napisał/a:
A przeszukiwanie allegro w celu sprawdzenia kosztu części czy będzie drogo czy nie to czysta farsa co przerobiłem restaurując motocykle. Więc nie wyżywaj sie na mnie bo wpadłem tu pytać i się dowiadywać a nie błyszczeć wiedzą na temat serii 3.
Czytaj, czytaj a nie idź na łatwiznę :) Dla mnie farsą jest odpowiadać czy ceny części są tanie bo dla jednego będą śmiesznie tanie, a dla drugiego będą strasznie drogie proste, czy są w cenie części Golfa III hm w moim przypadku nigdy się nie interesowałem częściami do golfa więc nie wiem ile kosztują i jestem pewny, że sroga większość też tak ma :hyhy: Chcesz przytargać auto z Niemiec masz od tego gościa więc zakładam, że Ci nie przywiezie gruzu. Chcesz zakonserwować ok, konserwujesz tak jak każde inne normalne auto. Na forum leona też tak zawracasz ogon?
_________________
Hantle, suple, wołowina;
Moc, energia, A witamina :)
 
 
PiotrekCygan 


BMW: w planach :)
Imię: Piotrek
Silnik: :)
Nadwozie: Sedan
Wiek: 26
Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 16
Skąd: Augustów
Wysłany: 15-11-15, 21:06   

JOHNY, serio, co Cie boli? Ludzie radzą, rozumieją o co chodzi a pośrodku nich.. Ty i Twoje smęty. Jak Ci coś nie pasuje to nie pisz i z czapy :) Dzięki whitedevil, rozejrze sie jak wiem czego szukać :)
 
 
JOHNY 



BMW: 3x E36
Imię: Krzysiek
Silnik: M 43 52 50
Pomógł: 29 razy
Wiek: 37
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1253
Skąd: Bytom
Wysłany: 15-11-15, 21:21   

PiotrekCygan napisał/a:
JOHNY, serio, co Cie boli? Ludzie radzą, rozumieją o co chodzi a pośrodku nich.. Ty i Twoje smęty. Jak Ci coś nie pasuje to nie pisz i z czapy
Bo to o co pytasz jest dostępne od ręki w internecie czy na samym forum :) użyj opcji szukaj :) A na początek polecam temat.
http://bmw3er.pl/viewtopi...22d34551#581103
_________________
Hantle, suple, wołowina;
Moc, energia, A witamina :)
 
 
Gover 



BMW: e36
Imię: Krzysztof
Silnik: m52b25
Nadwozie: Coupe
Pomógł: 13 razy
Wiek: 27
Dołączył: 21 Paź 2013
Posty: 167
Skąd: Szczytno
Wysłany: 15-11-15, 21:24   

To ja coś od siebie dodam. Mam tyle lat co Ty, z tą różnicą że bmw interesuję się z 6 lat. Przekopalem w tym czasie caly internet w celu poznania tej marki bez zawracania nikomu głowy. E36 nie kupuje się rozumem tylko sercem, z racji wieku rdzewieje, w moim przypadku na wzmocnieniach na progach. E36 jest moim pierwszym samochodem, z tym ze zanim sie go dorobilem, jeździłem trochę samochodami rodziców ;) W internecie znajdziesz wszystkie interesujące Cię informacje, wiem, bo sam to przechodziłem. Życzę Ci dobrego wyboru i żebyś byl zadowolony ze swojego samochodu, niezależnie czy będzie to bmw czy seat ;)
 
 
 
PiotrekCygan 


BMW: w planach :)
Imię: Piotrek
Silnik: :)
Nadwozie: Sedan
Wiek: 26
Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 16
Skąd: Augustów
Wysłany: 15-11-15, 21:27   

Gover, ja jestem fanem e34 ale z racji ceny części zaintersowałem sie właśnie e36. W necie niestety wiele informacji jest sprzecznych więc pytam u źrodła :) dzięki ;)
 
 
whitedevil 



BMW: E36 Coupe M3
Imię: Marcin
Silnik: S50B30
Nadwozie: Coupe
Pomógł: 277 razy
Wiek: 43
Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 4660
Skąd: gdynia
Wysłany: 15-11-15, 21:36   

kolego nie za bardzo rozumiem to co napisałeś wyżej bo części do e34 są na bardzo porównywalnym pułapie jak do e36
_________________
zobacz moje BMW E36 330
http://bmw3er.pl/viewtopi...der=asc&start=0
 
 
 
PiotrekCygan 


BMW: w planach :)
Imię: Piotrek
Silnik: :)
Nadwozie: Sedan
Wiek: 26
Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 16
Skąd: Augustów
Wysłany: 15-11-15, 21:41   

Znajomy mechanik mówił, że przede wszystkim zawieszenie w e34 jest sporo droższe.
 
 
gozdyr166 



BMW: E30, E36
Imię: Czarek
Silnik: M50B20
Nadwozie: Cabrio
Pomógł: 6 razy
Wiek: 29
Dołączył: 28 Kwi 2012
Posty: 799
Skąd: WZW
Wysłany: 15-11-15, 21:55   

Znajomy mechanik mówił znajomy mechanik twierdzi itp itd dopóki sam nie będziesz ogarnial tematu nie pchaj się w te samochodu bo aby kłopotu sobie narobisz
_________________
Jagodzianka--> http://bmw3er.pl/viewtopic.php?t=39717
Maria--> http://bmw3er.pl/viewtopic.php?t=43516
_________________
 
 
PiotrekCygan 


BMW: w planach :)
Imię: Piotrek
Silnik: :)
Nadwozie: Sedan
Wiek: 26
Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 16
Skąd: Augustów
Wysłany: 15-11-15, 21:58   

Żeby ogarniać temat, trzeba w niego wejść na dobre :) a samochód potrzebny za niedługo, w sumie już, i wolałbym coś co da przyjemność z jazdy, komfort i jakieś tam osiągi. Stąd wybór padnie na 2.0 lub 1.8is.
 
 
Tomeke36 


BMW: e36
Silnik: 2.0
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Wrz 2013
Posty: 82
Skąd: Podlaskie
Wysłany: 15-11-15, 21:59   

PiotrekCygan, zmień mechanika. E34 jesli chodzi o częsci jest tak jak wyzej pisano podobne cenowo. Z tym że zadbane e34 moim zdaniem ciezej znalezc niz e36. Miałem i e36 i e34 i powiem Ci tak: e34 to jest wygoda, komfort jak dla mnie to klasa sama w sobie aczkolwiek e36 tez jest fajne bardzo dobrze sie prowadzi no i przede wszystkim jest bardziej sportowe niż e34. Zdecydowac musisz sam a bajek że bmw nie nadaje sie na pierwsze auto ja bym nie słuchał bo jesli masz olej w głowie to bedziesz jezdził bezpiecznie tylnionapedowcem. :) :24:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 14