Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
ZAKUP E36
Autor Wiadomość
PiotrekCygan 


BMW: w planach :)
Imię: Piotrek
Silnik: :)
Nadwozie: Sedan
Wiek: 26
Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 16
Skąd: Augustów
  Wysłany: 15-11-15, 16:29   ZAKUP E36

Hej Wam! Jestem Piotrek, jestem tu nowy :) założłem tu konto żeby móc Was spytać o pare rzeczy. Chcę zakupić e36 sedan lub coupe w 2.0 benzynie na pierwsze auto. Opozycją dla beemki jest seat leon 1.8 ale on jakkoś nie rozpala mojej wyobraźni.. Za to słyszyałem od wszystkich, że e36 gniją i to konkretnie. Samochó ma być przywieziony prywatnie z Niemiec, mam zaufanego człowieka który nie 'wydyma' mnie na przebiegu itd :) Pomożecie, doradzicie? Z góry dzięki :)
 
 
MB_V12 


BMW: e36 cabrio
Nadwozie: Cabrio
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 567
Skąd: LA
Wysłany: 15-11-15, 16:34   

Dobrze Ci radzę kup sobie cinquecento. Naucz się jeździć, a potem myśl o bmw :ok: :ok:
 
 
PiotrekCygan 


BMW: w planach :)
Imię: Piotrek
Silnik: :)
Nadwozie: Sedan
Wiek: 26
Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 16
Skąd: Augustów
Wysłany: 15-11-15, 16:42   

Wydaje mi sie, że troche przesadzasz :) samochodami zajmuje sie nie od dziś, troche już pojeździłęm :) i nie należę do 'młodych gniewnych' dzidujących na każdym rondzie bokiem i zaiwaniającym ile fabryka dała gdzie sie da :) chodzi mi o komfort auta, wygode i jego awaryjność oraz prezencje. I skoro radzę sobie z większymi wozami to i e36 na dojazdy do szkoły i wieczorne latanie sie nada :)
 
 
beatles 



BMW: e28
Imię: Marcin
Silnik: m20b20
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lis 2012
Posty: 50
Skąd: Kielce
Wysłany: 15-11-15, 17:10   

MB_V12 napisał/a:
Dobrze Ci radzę kup sobie cinquecento. Naucz się jeździć, a potem myśl o bmw :ok: :ok:


Dobrze Ci radzę, powinieneś się zastanowić kiedy następnym razem poślesz równie cenną radę w internet...
 
 
Warg 



BMW: E36 320
Imię: Paweł
Silnik: M52B28
Nadwozie: Touring
Pomógł: 18 razy
Wiek: 39
Dołączył: 07 Wrz 2009
Posty: 369
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 15-11-15, 17:20   

MB_V12,
bez przesady, od zdania prawka jeżdżę tylko BMW, przed robieniem prawka niczym innym nie jeździłem i zero problemów. starczy wyobraźnia, olej w głowie i tyle.
_________________
Jest: e36 320 Touring
Było: e36 316 compact
 
 
 
PiotrekCygan 


BMW: w planach :)
Imię: Piotrek
Silnik: :)
Nadwozie: Sedan
Wiek: 26
Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 16
Skąd: Augustów
Wysłany: 15-11-15, 17:28   

Wyobraźni i oleju nie brakuje ;) ale powiedzcie mi prosze jak to jest z tą rdzą bo troche sie tego boje..
 
 
Patryk7250 



BMW: e 36 318/328
Imię: Patryk
Silnik: m52b28
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 175 razy
Wiek: 28
Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 4102
Skąd: Radom
Wysłany: 15-11-15, 17:33   

rdza w e 36 to normalka te auta w większości są już pełnoletnie :P w niektórych egzemplarzach rudej jest bardzo dużo, w niektóry mało, wszystko zależy od tego jak ktoś dbał o auto, w jakich warunkach było eksploatowane oraz czy miało wcześniej przeszłość wypadkową czy nie. Znaleźć zdrowe e 36 nie jest wcale tak łatwo, ale skoro masz zaufanego człowieka to chyba sobię poradzisz nie?
_________________

Jeśli uważasz że mój post był pomocny-kliknij pomógł :ok:

"BMW to STYL,PASJA,MIŁOŚĆ i WŁOŻONE SERCE,a Ty i tak powiesz że burakowóz bo zwyczajnie Cię nie stać ";)
 
 
 
MB_V12 


BMW: e36 cabrio
Nadwozie: Cabrio
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 567
Skąd: LA
Wysłany: 15-11-15, 17:44   

beatles napisał/a:
MB_V12 napisał/a:
Dobrze Ci radzę kup sobie cinquecento. Naucz się jeździć, a potem myśl o bmw :ok: :ok:


Dobrze Ci radzę, powinieneś się zastanowić kiedy następnym razem poślesz równie cenną radę w internet...


Takich nagłówków chociażby jak ten "Młody kierowca nie opanował swojego BMW i uderzył w drzewo" jest pełno w internecie. Pewnie mi powiesz, ze to to bujda.

Tu koleszka z moich okolic

http://www.nasygnale.biel...ech-kolach-foto
 
 
PiotrekCygan 


BMW: w planach :)
Imię: Piotrek
Silnik: :)
Nadwozie: Sedan
Wiek: 26
Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 16
Skąd: Augustów
Wysłany: 15-11-15, 17:46   

Jakoś sie znajdzie ;) fure potrzymam ze dwa lata, więc w sumie nie powinna zrudzieć.. Ale czy jest jakiś sposób żeby ją zakonserwować? Bo podwozia zasrane bitexem jakoś nie wydają mi sie rozwiązaniem problrmu.. Bo na drzwi i nadkola to sie dużo nie poradzi, nie?
 
 
PiotrekCygan 


BMW: w planach :)
Imię: Piotrek
Silnik: :)
Nadwozie: Sedan
Wiek: 26
Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 16
Skąd: Augustów
Wysłany: 15-11-15, 17:48   

MB_V12 a ile jest nagłówków o tej samej treści ale z Audi? Albo innym puntolotem? BMW jest poprostu lepiej sprzdawalne w nagłówkach i dlatego taki nacisk sie na to kładzie. Ot, reklama dźwignią handlu ;)
 
 
PiotrekCygan 


BMW: w planach :)
Imię: Piotrek
Silnik: :)
Nadwozie: Sedan
Wiek: 26
Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 16
Skąd: Augustów
Wysłany: 15-11-15, 17:52   

Aha, i właśnie na drzewie sie kończy nieumiejętnie uciekając od Policji :) co innego polatać na rondzie a co innego robić sie na kozaka-GhostRidera i być jotpenastopro i hawudepeboebaćpsy i próbować uciekać.
 
 
beatles 



BMW: e28
Imię: Marcin
Silnik: m20b20
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lis 2012
Posty: 50
Skąd: Kielce
Wysłany: 15-11-15, 18:11   

Na BMW jest nagonka i tyle. Fajnie wygląda w tytule i jest nad kim się pastwić. Oczywiście że statystycznie więcej kretynów jeździ BMW niż Volvo, ale to kwestia charakteru samochodu, bardziej jego charakter skłania do szaleństwa, ale nie jest to samodzielny byt który szepcze Ci na ucho "weź wciśnij do dechy"
 
 
PiotrekCygan 


BMW: w planach :)
Imię: Piotrek
Silnik: :)
Nadwozie: Sedan
Wiek: 26
Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 16
Skąd: Augustów
Wysłany: 15-11-15, 18:16   

Beatles, zgadzam sie w całej rozciągłości :) a powiedzcie mi Panowie, jak to jest z częściami? Bo słsłyszam, że tanie niemal jak do golfa mkIII :)
 
 
Tomaszek1 



BMW: E36
Imię: Tomasz
Silnik: M50B20
Nadwozie: Coupe
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 650
Skąd: Leszno
Wysłany: 15-11-15, 19:52   

PiotrekCygan napisał/a:
Beatles, zgadzam sie w całej rozciągłości :) a powiedzcie mi Panowie, jak to jest z częściami? Bo słsłyszam, że tanie niemal jak do golfa mkIII :)


Częscii nie sa aż tak znowu tanie....oczywiscie mowa tu o renomowaych markach...o syfie nie mówię...
 
 
PiotrekCygan 


BMW: w planach :)
Imię: Piotrek
Silnik: :)
Nadwozie: Sedan
Wiek: 26
Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 16
Skąd: Augustów
Wysłany: 15-11-15, 20:23   

Mówili mi że tańsze od e34 i że jak na BMW części są tanie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 15