Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Ruda Ruda
Autor Wiadomość
Kai 


BMW: brak
Imię: brak
Silnik: brak
Wiek: 32
Dołączył: 29 Lis 2015
Posty: 27
Skąd: Opole
Wysłany: 01-12-15, 10:33   Ruda Ruda

Jako, że to dział na każdy temat, to pytanie wałkowane milion razy.

Przymierzam się do zakupu czegoś do 20tyś, w grę wchodzi e46 ew mietek w203, niestety oba modele, w które celuję gniją.

Jako, że do BMW jestem bardziej przekonany, to proste pytanie, czy to jest reguła, że polift będzie mniej rdzewiał? kiedyś myślałem, ze tak, ale jak teraz pytam ludzi, patrzę po aukcjach to wygląda mi to na losowe, przedlifty fajne, polift zarudzony. Wiadomo, że jak auto było bite i kiepsko zrobione to ruda może wyjść, ale kwestia, jesli auto było szanowane, garażowane i ruda wychodzi, to jest smutek.

Pytam o przedlifty bo za 20tyś miałbym fajnego wychuchanego, a za 20tyś polifty to co najwyżej środek albo i niżej, półki cenowej.

Co poradzicie?
 
 
DamianBMW 



BMW: e46
Imię: Damian
Silnik: 2.0
Nadwozie: Sedan
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 734
Skąd: Rozenburg
Wysłany: 01-12-15, 17:18   

Nie ma na to reguly, jak ma cos zardzewiec to zardzewieje... Mam polifta jakies 4 lata, nic nie robilem nigdzie nie bylo rdzy, woda wymyla od srodka rant w lewym przednim nadkolu u wyszla ruda pod lakierem, konkretnie male pecherzyki... Co mozna Ci doradzic, kupisz auto po 2000roku to musisz sie liczyc, ze predzej czy pozniej gdzies tam wyjdzie, tak to z nią jest ;)
_________________

 
 
Raw 



BMW: E46
Silnik: M54b22
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 522
Skąd: Podlaskie
Wysłany: 02-12-15, 08:00   

Duża część tych niby bez rdzy ma już ją usuniętą bądź zakrytą.
Robiłem ostatnio błotnik z polifta 2002r bo wyszły burchelki, jak sie okazało był juz wcześniej robiony.
Znam nie jedno e46 z 98/99 i nie maja rdzy a znam takie które były zgnite mega.
Zobacz w galerii moja z 2000r ile rdzy na niej znalazłem pomimo tego że było widać tylko w jednym miejscu.

Dużo zależy kto miał to auto i jak o nie dbał.
_________________
Moje BMW E46
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 10