Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Compact e36 60/40
Autor Wiadomość
kobiol3 



BMW: M52b25x2 m50b20 and m47d20
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 221
Skąd: pl
Wysłany: 24-08-16, 00:26   Compact e36 60/40

Witajcie ,panowie chce kupić jakiś zawias obniżający do 1000zl komplet(amory sprężyny przód tył)
Zastanawiam sie bardzo nad 60/40 firmy ta technic albo mts fk wiadomo w tych pieniądzach
Moja obawa jest tylko taka ze tył bardziej siądzie jak przód i pytanie do was czy ktos taki zawias posiada albo posiadał i może cos na ten temat powiedzieć ? Wiem ze gwint tez można kupić w tej cenie ale słyszałem ze co jakiś czas trzeba regulować bo lipa sie robi
Proszę Was o jakaś poradę
 
 
i_g 


BMW: E36 323i
Silnik: M52B25
Nadwozie: Touring
Pomógł: 64 razy
Dołączył: 05 Lis 2013
Posty: 1020
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 24-08-16, 09:50   

Jeżeli chcesz kupić nowy komplet np. MTS to jednak wolałbym gwint, nawet TA. Regulacja nie jest skomplikowana i nie słyszałem, żeby trzeba było regulować co jakiś czas, no chyba że chodzi o to że jak nie będziesz ruszał i nie zabezpieczysz gwintu to może Ci się zappiec.

Ewentualnie trochę dołóż i kup firmowe sprężyny, np. eibach sportline i amory MTS. Na pewno będzie lepiej niż w.w. opcje. Ewentualnie jak chcesz oszczędzić to mój kumpel miał compacta 323ti i powinny mu zostać springi po nim chyba HR, albo jakieś KW, obniżenie zdaje się 60/40. Jak jesteś zainteresowany mogę go podpytać czy jeszcze ma i czy chcaiłby sprzedać. Daj znać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 15