Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
e36 Coupe i "niskie" podłużnice
Autor Wiadomość
MethooD 


BMW: e36
Nadwozie: Coupe
Dołączył: 07 Lut 2016
Posty: 52
Skąd: Białystok
  Wysłany: 25-09-16, 19:50   e36 Coupe i "niskie" podłużnice

Cześć, jest jedeno zagadnienie, które nie daje mi spokoju. Chodzi o to, że w mojej e36 qp 97r dość mocno od spodu wystają podłużnice. Zastanawiam się nad tym, ponieważ auto jest trochę niżej niż fabryka dała ale bez szaleństw, a mimo tego praktycznie każdy leżący szuram i to nie progami, a właśnie opiera się na podłużnicach. Patrząc pod samochód wystają one dużo niżej niż jest linia podłogi i progów. I teraz moje pytanie brzmi, czy tak powinno być :wstydnis:
Dla poglądu zrobiłem kilka zdjęć, nie oddają one dobrze całej sprawy ale jakiś pogląd jest.
Od strony kierowcy:


Oraz od strony pasażera:

A tutaj poglądowe jeśli chodzi o obniżenie auta:

Tak więc proszę o odpowiedzi i dodam, że sprawdzałem parę innych napotkanych Coupe i muszę stwierdzić, że wydawało mi się, że tam podłużnice są mniej więcej w jednej linii z progami.
 
 
marszal 



BMW: G20 330e
Imię: Krystian
Silnik: XB1G
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 4 razy
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2011
Posty: 877
Skąd: WF / WPR
Wysłany: 25-09-16, 20:14   

wszystko jest tak jak powinno.. :mur: :lol:
 
 
 
adam142 


BMW: e46
Silnik: 2.0
Nadwozie: Touring
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Gru 2010
Posty: 60
Skąd: tarnowskie gory
Wysłany: 25-09-16, 20:15   

podluznice masz w porzadku , w kazdej e36 tak wystaja. obnizenie z tylu masz o wiele za duze , niewiem co tam masz za sprezyny ale wyglada to niezbyt dobrze .
_________________
www.swm-motocykle.pl

Do wypozyczenia
Honda goldwing 1800
Bmw r1200rt
Bmw r1200gs
 
 
MethooD 


BMW: e36
Nadwozie: Coupe
Dołączył: 07 Lut 2016
Posty: 52
Skąd: Białystok
  Wysłany: 25-09-16, 20:17   

marszal napisał/a:
wszystko jest tak jak powinno.. :mur: :lol:

Nie denerwuj się :D Po prostu mam zamiar w ten samochód włożyć trochę pieniędzy, a jestem taki, że taki sprawy mnie interesują i musiałem spytać :20:
Czy możliwe w takim razie, że w aucie znajomego, podłużnice są w jakiś sposób "wbite" ? Jego Coupe jest trochę starsze i jednak w nieco gorszym stanie niż moja, a tak jak pisałem wyżej, podłużnice tworzą praktycznie jedną linię z progami.

adam142 napisał/a:
podluznice masz w porzadku , w kazdej e36 tak wystaja. obnizenie z tylu masz o wiele za duze , niewiem co tam masz za sprezyny ale wyglada to niezbyt dobrze .


Tak wiem, generalnie tak ją kupiłem i mam zamiar trochę pojechać w górę. Zimą będę robić swap na r6 (teraz siedzi r4) więc i tak zawieszenie będzie zmieniane. Poleca może ktoś jakieś sprężyny aby było trochę wyżej niż jest teraz i trochę sztywniej od fabryki ? (aktualnie sprężyny mam prawie beton i nie jest to zbyt komfortowe :cenzura: )
 
 
JOHNY 



BMW: 3x E36
Imię: Krzysiek
Silnik: M 43 52 50
Pomógł: 29 razy
Wiek: 37
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1253
Skąd: Bytom
Wysłany: 25-09-16, 20:23   

Lepiej sprawdź stan amorów, bo oprócz gleby możesz mieć je wybite i wtedy będziesz wadził o wszystko ;)
_________________
Hantle, suple, wołowina;
Moc, energia, A witamina :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 15