Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Legalizacja butli LPG z niemiec.
Autor Wiadomość
Vampir 



BMW: E39 Imola
Imię: Kamil
Silnik: m54b22
Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 175
Skąd: Kielce/BKK
Wysłany: 12-09-16, 12:31   Legalizacja butli LPG z niemiec.

Witam,
kupiłem auto z De z gazem. Na przeglądzie okazało się że muszę zrobić polską legalizację butli. Na miejscu dowiedziałem się że teraz zrobię taką legalizację na dwa lata bez wyciągania butli(250zł). A za dwa lata znowu, z wyciąganiem ponieważ kończy się ważność butli (350zł). Chore.

Ktoś miał taki przypadek i wie jak to rozwiązać żeby tyle kasy nie wyłudzili? Niby nie da się od razu zrobić legalizacji z wyciągnieciem butli. Nowa butla ok 550zł z montażem. Używki w okolicy nie ma :no:
 
 
K3m0T1989 


BMW: e46
Imię: Tomek
Silnik: m57n
Nadwozie: Touring
Dołączył: 02 Gru 2015
Posty: 264
Skąd: Wręczyca Wielka
Wysłany: 12-09-16, 15:26   

kupujesz sam butle, jak umiesz trzymać klucz w dłoni czy śrubokręt to sobie sam butle podmienisz. Potem jak masz nową to masz od razu do niej papier i tyle.

butle np. 55l kupisz za niecałe 300zł nową. Jest sens kombinować ? przełożyć zawór (lub go też wymienić) czy pływak i odkręcić 2 sruby od spodu auta i odkręcić węże z gazem to nie jest problem żaden.

Opróżnij butle do zera, odkręć, załóż nową i wio. Masz poradniki na necie itp. Lecz jeśli nie potrafisz obsługiwać narzędzi to lepiej oddaj gazownikowi, też muszą z czegoś zyć i zarobić.

Jeśli chcesz autem dluzej jeździć to polecam jednak nową gdzie kosztuje tyle co legalizacja niemieckiej na 2 lata.
_________________
mój były czarnuch
http://bmw3er.pl/viewtopic.php?t=51393
 
 
JOHNY 



BMW: 3x E36
Imię: Krzysiek
Silnik: M 43 52 50
Wiek: 37
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1253
Skąd: Bytom
Wysłany: 12-09-16, 17:46   

Też bym wsadził nową butle i spokój :) Swoją drogą auto z lpg kupowane z Niemiec... to też bywa kłopotliwe. Kumpel kupił a8 z lpg z Niemiec i miał problem przy serwisowaniu tej instalacji. Zachodu miał sporo, aż wrzucil nasz sterwonik.
_________________
Hantle, suple, wołowina;
Moc, energia, A witamina :)
 
 
Vampir 



BMW: E39 Imola
Imię: Kamil
Silnik: m54b22
Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 175
Skąd: Kielce/BKK
Wysłany: 13-09-16, 12:15   

Mam instalację prinsa, więc chyba nie będzie problemu.

No może i racja z tą butlą. Muszę to przemyśleć.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 15