Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaką wiertarkę stołową do 400zł
Autor Wiadomość
seebba 
RASISTA SAMOCHODOWY


BMW: Nie ma i niebędzie
Silnik: 2JZ
Nadwozie: Sedan
Wiek: 45
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 2095
Skąd: STANY///
Wysłany: 26-10-16, 16:46   Jaką wiertarkę stołową do 400zł

Witam wszystkich w temacie..Chciałbym zakupić wiertarke stolowa do kwoty 400 zł.Wiertarka ma służyć sporadycznie do wywiercenia otworów max do 10-12mm.jest wiele ofert na allegro tzw chinoli.mi to nie przeszkadza.Zależy mi żeby wierciło się lepiej niż ręczną..
Teksty w stylu ma luzy gnie się ,lepiej dołożyć i kupić jakiegoś ws podziękuje..zależy mi na podłączeniu pod 220 i niewywalaniu kasy na coś co będe może używał dwa razy w roku....
Mile widziane waże spostrzeżenia opinie użytkowników.
_________________
KUKURUKUKU........
KOLES GIT pier....-ZASADY I NIE JEST FRAJEREM
 
 
C0rvette 


BMW: 320i
Imię: Wojtek
Silnik: M52
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 08 Sie 2013
Posty: 2224
Skąd: Lublin/Nałęczów
Wysłany: 26-10-16, 18:29   

Luzy bedziw mieć napewno. A wiertarka ktora sie gnie pod naciskiem jest bezuzyteczna. Ludzie na internetach ludzie polecaja Dedra. Ale macalem te wiertarki w castoramke i llipa. Luzy ma potężne. Ogolnie wska byla by najlepszym rozwiazaniem bo pancerne i czesci do tego sa. Chinczyk na 230v bedzie sie grzal przy dluzszej pracy i trzeba bedzie odpoczywac. W marketach nie kupuj jedynie mozesz tam obejrzec bo na necie sa tansze ale nie zawsze.
Na mnie dobre wrażenie zrobila wiertarka marki Obi za 800zl. A do 300-500zl kup poprostu taka jaka Ci sie podoba wizualnie. Bo w tej cenie parametry sa podobne aby kolory obudowy sa inne.
 
 
seebba 
RASISTA SAMOCHODOWY


BMW: Nie ma i niebędzie
Silnik: 2JZ
Nadwozie: Sedan
Wiek: 45
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 2095
Skąd: STANY///
Wysłany: 26-10-16, 19:11   

wszystko jasne kupie chińczyka,co do luzów już poczytałem i popytałem można je patentem skasować..przy moich pracach powinna wystarczyć to nie zaklad ślusarski gdzie będzie co dzień katowana tylko tak jak pisałem bardzo sporadycznie do drobnych garażowych prac gdzie szkoda męczyć ręczną..wiec da rade.co do wyginania chłopaki podpierają przy grubszych płaskownikach ale to nie problem....troszke ją przerobie i będzie lala.co do grzania przy zasilaniu 230..pierwsze słysze...no wiadomo jak sie jakiś niewyżyty drwal dorwie to wszystko zajeżdzi....
właśnie myślałem nad DEDRĄ sporo pozytywnych opini.myślałem też nad Einhelem ale nie wiem..to też chińczyk
Dwa lata temu kupowałem migomat.miał być Bestera za 1900zł.Ale pokusiłem się na Einhela o podobnych parametrach za 750zł.mowa oczywiście o nówce z gw.
Śmiga do tej pory bez zająknięcia ten migomat,a już spawałem nim rozmaite graty...
stojak na silnik najazd do garażu,konstrukcje wiaty,blachy samochodowe i inne drobiazgi..Sprzęt jak na moje potrzeby idealny i za jakącene,więc myśle że iz tą wiertarką nie będzie problemów....
_________________
KUKURUKUKU........
KOLES GIT pier....-ZASADY I NIE JEST FRAJEREM
 
 
C0rvette 


BMW: 320i
Imię: Wojtek
Silnik: M52
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 08 Sie 2013
Posty: 2224
Skąd: Lublin/Nałęczów
Wysłany: 26-10-16, 19:42   

Mam z einhela pilarke tarczowa i szlifierke stolowa na dwie duze tarcze. Dostalem od ojca pod "choinke" sam bym raczej nie kupil bo typowych chinczykow nie kupuje. A te odziowe juz wiele przeszly i zyja.

Dedra dobrze sobie radzi jak na ta moc ( wnioskuje po filmikach z yt). Do okolo 1500zl wszystkie to chinki lepsze i mniej lepsze. A w takim sprzecie to loteria. Bierz cos z gwarancja bo jak ma sie popsuć to raczej padnie na starcie. A wymienia na nowa ktora przy takim uzytkowaniu jak piszesz moze posluzyc pare lat.
Parametry raczej wszystkie maja takie same. Bo chinskie wyroby zazwyczaj maja zawyżone parametry na papierze.

Jak cos kupisz zdaj relacje to moze i ja sie skusze. Bo narazie zbieralem na ta z obi ich marki za 800zl. Wieksza od tej dedry za 300-500zl.
 
 
Sanderus 


Dołączył: 07 Sie 2017
Posty: 28
Skąd: Katowice
Wysłany: 22-08-17, 12:40   

Też nie orientuję się, która jest najlepsza.
 
 
arczi2 


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 33
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-09-17, 11:51   

Czasami do Lidla rzucają taki sprzęt. Przymierzałem się aby ją zakupić i kto wie, może w końcu się na nią skuszę. Tam u nich nie ma najmniejszego problemu z gwarancją gdyby okazało się, że coś nie działa tak jak powinno. W tym budżecie, to szukałbym też używanych urządzeń. Ceny często 2-3 razy niższe od nowych, a przecież spokojnie jeszcze pochodzi.
Sprawdź jeszcze tutaj.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 14