Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy miał ktoś styczność z tym lakierem
Autor Wiadomość
PhantomRider 


Wiek: 28
Dołączył: 13 Gru 2015
Posty: 20
Skąd: Lubin
Wysłany: 04-12-16, 11:23   Czy miał ktoś styczność z tym lakierem

Witam czy miał ktos styczność z lakierem SKARABAEUSGRUEN MET ? kupiłem ostatnio e46 w tym kolorze jest to lakier individual mam parę elementów do poprawek i chciałem się zapytać czy malował ktoś lub oddawał do lakiernika taki lakier i jakie były efekty? :)
 
 
helwo 


BMW: e36
Imię: Karol
Silnik: m50b20
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 53
Skąd: Jarocin
Wysłany: 04-12-16, 19:19   

Kolor w malowaniu wygląda na w miarę prosty jak w większości bo nie jest to żadna 3-warstwówka czy jakiś inny diament. Przypuszczalnie najgorszy będzie w dobraniu przez inny kolor flopu (bok) niż przód ale także do ogarnięcia przez dobrego kolorystę.

Z bazy spies hecker wydaje mi się, że pasuje prawie wg. receptury z numeru bo już podobny robiłem ale to też kwestia modelu auta itp.

Pamiętaj tylko przypomnieć lakiernikowi żeby zrobił swój natrysk próbny i wstępnie dopasował ciśnienie czy ilość warstw żeby się później nie rozczarować jak wyleje czy tam wypyli za mocno i zmieni odcień.
 
 
PhantomRider 


Wiek: 28
Dołączył: 13 Gru 2015
Posty: 20
Skąd: Lubin
Wysłany: 04-12-16, 21:09   

dzięki wielkie za pomoc bo sie martwiłem, że będzie bardziej skomplikowany w sztuce lakierniczej, ale to widać tylko pozory :D dzięki i pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 14