Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
BMW 320i Nie odpala
Autor Wiadomość
Gryphus 


BMW: E46
Silnik: M52TU B20
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 05 Wrz 2016
Posty: 33
Skąd: Aleksandrów Łodzki
Wysłany: 31-10-16, 21:53   BMW 320i Nie odpala

Witam,mam problem z moją Bunią,otóż tak.Wczoraj jeździłem normalnie po mieście nic się nie działo,dzisiaj po południu wsiadam i zaczynam odpalać,już prawie odpaliło i nagle coś strzeliło,zgasła.Próbując dalej odpalać słychać tylko kręcenie,ale nie silnika,tylko jakby rozrusznika.Mam problem,jaka może być tego przyczyna.Z góry dzięki ! Auto zagazowane.
 
 
gazel997 


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Paź 2016
Posty: 51
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 01-11-16, 12:00   

Jeżeli słychać sam rozrusznik świadczy to o tym, że nie jest on zazębiony z kołem zamachowym. W większości przypadków jest to niesprawny bendix, jednak w Twoim przypadku niepokoi mnie to, że silnik odpalił, strzelił i zgasł. Zanim wpadniesz na pomysł odpalania go na "popych" obróć wałem korbowym i sprawdź czy silnik nie jest zablokowany, czy wałki rozrządu się kręcą. Może być, że zerwał ci się łańcuch.
 
 
Gryphus 


BMW: E46
Silnik: M52TU B20
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 05 Wrz 2016
Posty: 33
Skąd: Aleksandrów Łodzki
Wysłany: 01-11-16, 12:44   

Dzięki,za pomoc,niedługo przyjeżdża mechanik do mnie z komputerem to zobaczymy co może być.
 
 
Gryphus 


BMW: E46
Silnik: M52TU B20
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 05 Wrz 2016
Posty: 33
Skąd: Aleksandrów Łodzki
Wysłany: 12-12-16, 22:23   

No więc tak okazało się,że zawór bezpieczeństwa w pompie siadł i poszło mega ciśnienie,więc wysadziło wszystkie szklanki. Zrobiłem kupiłem nowe szklanki,wymieniłem wszystkie uszczelniacze,zregenerowałem VANOS'a,kupiłem odmę i teraz auto jeździ jak szalone :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 16