Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
BMW e36 320i zmiana wydechu
Autor Wiadomość
Pachetskin82 
Nowy User - Witamy ;)

Dołączył: 16 Wrz 2016
Posty: 6
Skąd: Wrocław
Wysłany: 22-06-17, 08:31   BMW e36 320i zmiana wydechu

Witam. To jest mój pierwszy post na tym forum. Próbowałem znaleźć podobny temat ale bez sukcesu. Posiadam BMW e36 coupe 320i (1997r) i muszę zrobić wydech (brak kata, metaliczny wydźwięk przy 3k obrotów) i tylni zderzak (pęknięcia). Auto orginalnie bez m-pak (chciałbym pozostać przy orginale) ale chce też zmienić końcowy tłumik na taki z podówjnym wydechem (ogólnie wydech będe robił cały). Pytanie jest nastepujące, czy dobiore jakiś dyfuzor do zderzaka nie m-pak pod taki wydech, czy będe zmuszony na wymianę na m-pak. Ewentualnie jak będe zmuszony na wymianę tylnego zdrzaka na m-pak to czy mogę tylko wymienić tył + progi, bo przód mi sie nie podoba.

Może ktoś ma jakieś foty ?

Pozdrawiam
_________________
Pachetskin
 
 
Patryk7250 



BMW: e 36 318/328
Imię: Patryk
Silnik: m52b28
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 175 razy
Wiek: 28
Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 4102
Skąd: Radom
Wysłany: 22-06-17, 09:15   

końcowy tłumik chcesz wrzucić seryjny z dwoma końcówkami czy też jakiegoś kwasiaka firmowego? Jak seryjny to wejdzie Ci w seryjny dyfuzor który był zrobiony pod taki wydech, a jak będą końcówki będą miały większą średnice zawsze możesz dociąć bo żaden nie podpasuje. Nie będziesz musiał zmieniać przez zderzaka tył na m pak tylko ze względu na zmianę tłumika, skąd w ogóle taki pomysł :P
_________________

Jeśli uważasz że mój post był pomocny-kliknij pomógł :ok:

"BMW to STYL,PASJA,MIŁOŚĆ i WŁOŻONE SERCE,a Ty i tak powiesz że burakowóz bo zwyczajnie Cię nie stać ";)
 
 
 
Pachetskin82 
Nowy User - Witamy ;)

Dołączył: 16 Wrz 2016
Posty: 6
Skąd: Wrocław
Wysłany: 22-06-17, 09:24   

Teraz mam tłumik seryjny od 320i pojedynczy. Zderzak jest też seryjny z dyfuzorem na jedna rurke. Kwestia jest taka, czy dokupie dyfuzor na 2 rurki do mojego seryjnego bez m-pakietowego zderzaka. Samoróbka mnie nie zadawala :) Tłumik końcowy ma być z kwasiaka od dobrego dostawcy.
_________________
Pachetskin
 
 
Patryk7250 



BMW: e 36 318/328
Imię: Patryk
Silnik: m52b28
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 175 razy
Wiek: 28
Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 4102
Skąd: Radom
Wysłany: 22-06-17, 09:27   

jak poszukasz to kupisz, kwesta jest taka jeszcze jakiej średnicy rury będzie miał ten Twój kwasiak od dobrego dostawcy, bo jeśli za duże to i tak dokupiony dyfuzor na 2 rury będzie trzeba poszerzać bo nie wejdą
_________________

Jeśli uważasz że mój post był pomocny-kliknij pomógł :ok:

"BMW to STYL,PASJA,MIŁOŚĆ i WŁOŻONE SERCE,a Ty i tak powiesz że burakowóz bo zwyczajnie Cię nie stać ";)
 
 
 
Hubi 



BMW: 328 cabrio i 320 cabrio
Imię: HUBI
Silnik: 2.8
Nadwozie: Cabrio
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 24 Lip 2010
Posty: 1671
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-06-17, 19:13   

Mam ładny dyfuzor na sprzedaż oryginał do seryjnego zderzaka na dwie rurki wydechu do 328, 323
Jeśli będziesz chciał todaj znać bo mam go w Otwocku a jutro akurat tam będę.
Mam też cały wydech z katalizatorem do 320
Mam też wydech końcowy z kwasówki bardzo ładnie brzmi
_________________
Hubi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 15