Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kupno AUTA bez dowodu rejestracyjnego, pytanie... ???
Autor Wiadomość
userBMWe 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Kwi 2013
Posty: 149
Skąd: POLSKA
Wysłany: 24-12-17, 15:27   Kupno AUTA bez dowodu rejestracyjnego, pytanie... ???

Witam
mam mozliwosc kupna auta, ktorego dowod rejestracyjny zostal zabrany przez policje z powodu szyby i uszkodzonego reflektora przedniego ...

pytanie moje

czy jak kupie bez dowodu, wymienie to co potrzeba i pojade na przeglad, przejdzie przeglad to wtedy ide do wydzialu komunikacji po dowod, tak?

tylko moje pytanie do ktorego wydzialu? do tego w moim miescie? czy do tego wydzialu skad pochodzi auto (inne wojewodztwo) ?? ?

Pozdrawiam
 
 
Anglik 


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 466
Skąd: włocławek
Wysłany: 24-12-17, 16:03   Re: Kupno AUTA bez dowodu rejestracyjnego, pytanie... ???

userBMWe napisał/a:
Witam
mam mozliwosc kupna auta, ktorego dowod rejestracyjny zostal zabrany przez policje z powodu szyby i uszkodzonego reflektora przedniego ...

pytanie moje

czy jak kupie bez dowodu, wymienie to co potrzeba i pojade na przeglad, przejdzie przeglad to wtedy ide do wydzialu komunikacji po dowod, tak?

tylko moje pytanie do ktorego wydzialu? do tego w moim miescie? czy do tego wydzialu skad pochodzi auto (inne wojewodztwo) ?? ?

Pozdrawiam


tam gdzie auto zarejestrowane
 
 
Maro328i 


BMW: E36 qp
Silnik: S50b32
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 153
Skąd: KONIECPOL
Wysłany: 25-12-17, 11:13   dowód

z tego co pamiętam dowód otrzyma tylko obecny właściciel auta (umowa , faktura) chyba że masz upoważnienie
_________________
jeśli udało mi się pomóc - kliknij "pomógł"
 
 
maderaz 


BMW: E36
Imię: Łukasz
Silnik: m50b25nv
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 2 razy
Wiek: 34
Dołączył: 10 Maj 2017
Posty: 104
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 26-12-17, 01:38   Re: Kupno AUTA bez dowodu rejestracyjnego, pytanie... ???

userBMWe napisał/a:
Witam
mam mozliwosc kupna auta, ktorego dowod rejestracyjny zostal zabrany przez policje z powodu szyby i uszkodzonego reflektora przedniego ...

pytanie moje

czy jak kupie bez dowodu, wymienie to co potrzeba i pojade na przeglad, przejdzie przeglad to wtedy ide do wydzialu komunikacji po dowod, tak?

tylko moje pytanie do ktorego wydzialu? do tego w moim miescie? czy do tego wydzialu skad pochodzi auto (inne wojewodztwo) ?? ?

Pozdrawiam


1. Sytuacja ma się tak: zabrany dowód trafia do wydziału komunikacji, gdzie auto jest zarejestrowane,
(czyli jak miało kilku właścicieli, którzy nie przerejestrowali pojazdu to trafia tam, gdzie auto było ostatnio zarejestrowane)
2. Jeżeli dowód był zabrany to dobrze byłoby, żebyś dostał pokwitowanie na podstawie którego zabrali kwity. Udajesz się do w/w urzędu i tam z kompletem dokumentów (czyt umów, nie pamiętam jak z kartą pojazdu), pokwitowaniem ze stacji diagnostycznej świadczącym o usuniętej usterce po odebranie owego dowodu.
Obydwie sytuacje przerabiałem.

Myślę, że jest tez opcja odebrać dowód drogą listowną, bo przecież bez sensu jechać na drugi koniec Polski..
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 14