Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
BMW E46 2.0D 150km 2002r nie odpala, a rozrusznik tylko cyka
Autor Wiadomość
Bartek36 
Nowy User - Witamy ;)

BMW: E46
Imię: Bartek
Silnik: 2.0
Nadwozie: Touring
Wiek: 33
Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 7
Skąd: Warszawa
  Wysłany: 17-02-18, 12:04   BMW E46 2.0D 150km 2002r nie odpala, a rozrusznik tylko cyka

Witam szukałem po tematach, ale akurat tego nie znalazłem. Mam problem w swojej E46 2.0D 150km po lifcie iż przy próbie odpalenia silnika (słychać pompę dosyć głośno chodzi ale jak się odzywa to raczej chodzi) przekręcam kluczyk w celu odpalenia i z pod maski wydobywa się tylko cykanie. Stwierdziłem rozrusznik, wyjąłem, oddałem do sprawdzenia jest dobry. Po wyjęciu rozrusznika chciałem spróbować przekręcić tarczą z zebatką na którą nachodzi rozrusznik jakimś srubokrętem i za bardzo nie dało rady dosyć mocno naciskałem.. Akumulator naładowałem na Full, przy próbie odpalenia i włożonym rozruszniku raz cyk i cisza ponowne przekrecenie kluczyka raz cyk i cisza i tak za każdym razem.. zero odzewu silnika.. Zanim tak się stało, silnik odpalał, ale jak chodził na wolnych to klekotał jakby nie chodził na wszystkich cylindrach, przy dodawaniu gazu klekotanie się nasilało, trzęsło budą oraz klekotanie było coraz glosniejsze i samochód kopcił szczypiącym dymem. Pali się kontrolka DDE. Oczywiście akumulator przy parunastu próbach odpalenia czyli tego cykanie siada.. Nie wiem na prawdę co to może być wcześniej zanim odpalał i tak klekotał stawiałem na wtrysk/i, teraz nie mam pojęcia co mogło się stać że silnik nie chce odpalić. Pomóżcie!!! :wsciekly:
_________________
Barczi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 14