Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[E92] Mrugający ksenon
Autor Wiadomość
kenji25 
Nowy User - Witamy ;)

BMW: E92 335i
Imię: Mateusz
Silnik: N54B30
Nadwozie: Coupe
Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 1
Skąd: Otwock
Wysłany: 24-03-18, 19:29   [E92] Mrugający ksenon

Siemanko,

borykam się już od dłuższego czasu z mrugającym lewym ksenonem (od strony kierowcy). Problem polega na tym, że w momencie kiedy włączam ksenon, lampy się zapalają i po chwili lewy ksenon gaśnie, za sekundę się zapala, znowu gaśnie i tak trzy razy. Po tym czasie lampa świeci i już nie zgaśnie więcej. Tydzień temu wymieniłem żarniki na osram CBI i szczerze mówiąc miałem nadzieję, że problem zniknie - niestety pozostał i nowy żarnik również mruga 3 razy zanim się rozświeci. Poszedłem dalej i kupiłem używaną przetwornicę, zrobiłem podmiankę i niestety ksenon nadal mruga. Niby jest szansa, że ta używana jest uszkodzona ale objawy pewnie byłyby inne. A no i nie mam możliwości przełożenia przetwornicy z prawej lampy bo pod nią mam chłodnicę oleju (335i) no i bez wyjęcia lampy a co za tym idzie zdjęcia zderzaka się nie obejdzie.
Powoli kończą mi się już pomysły i szczerze mówiąc nie wiem już gdzie szukać rozwiązania. To co rzuciło mi się w oczy to żółta plamka na nowym żarniku. Czy tak powinno być?

No i to co mi przyszło do głowy to, że przewód zasilający z przetwornicy do żarnika jest dość mocno skręcony, zdjęcie poniżej:

Czy to może być przyczyną? Ewentualnie gdzie dalej szukać problemu?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 14