Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
e36 Piszczenie zawieszenia tył
Autor Wiadomość
Dav 



Imię: Dawid
Silnik: M52B20
Nadwozie: Touring
Pomógł: 48 razy
Wiek: 32
Dołączył: 16 Lut 2011
Posty: 2555
Skąd: Białystok
Wysłany: 01-05-18, 20:32   e36 Piszczenie zawieszenia tył

Cześć, może będziecie w stanie mnie nakierować. Po wymianie amortyzatorów + poduszki + sprężyny coś piszczy. Jest to taki wysoki ton jakby coś niedokręcone było albo ocierało o siebie w dość szybkim tempie. Z części to tak amortyzatory MTS, poduszki Lemforder, sprężyny eibach. Piszczy tylko strona kierowcy. Co ciekawe, z rana jak jest chłodno wilgotno piszczenie jest praktycznie zerowe, jak ktoś usiądzie z tyłu po stronie piszczącej to też jakby ustaje. Moje pierwsze rozkminy to może niedokręcone albo poluzowane śruby poduszki amora do nadwozia więc w wolnej chwili dostanę się do tylnego mocowania w bagażniku i sprawdzę. Mam jeszcze silikon w spray to przesmaruje na zewnątrz okolice ruchomych części gumowych. Podkładka gumowa pod sprężyną nie była wymieniana bo wyglądała dobrze. Jakieś pomysły, sugestie? Pisk jak mówiłem jest wysokich tonów jakby sobie jakiś ptaszek ćwierkał :hyhy: Posprawdzam jeszcze wszystkie plastiki w bagażniku może coś źle złożyli.
_________________

 
 
disu 
BMW Fan



BMW: E36 328
Imię: Daniel
Silnik: M52B28
Nadwozie: Coupe
Pomógł: 58 razy
Wiek: 29
Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 1020
Skąd: Krosno
Wysłany: 01-05-18, 21:04   

u mnie w TaTechnix piszczą amortyzatory od nowości, teraz zaczeły mega piszczeć aż je wymieniam
_________________
Moje 328 ;)
http://www.bmw3er.pl/viewtopic.php?t=41609

-CHIP TUNING - IMMO/EWS - POPCORN/BACKFIRE - FAST REV - IDLE - LAMBDA - DECAT
{{BMS46 * MS40 * MS41 * MS42 * MS43}}
{{--M43 * M50 * M52 * M52TU * M54--}}
-PROGRAMOWANIE LICZNIKA VIN PRZEBIEG MODUŁ-
 
 
Dav 



Imię: Dawid
Silnik: M52B20
Nadwozie: Touring
Pomógł: 48 razy
Wiek: 32
Dołączył: 16 Lut 2011
Posty: 2555
Skąd: Białystok
Wysłany: 01-05-18, 21:13   

Piszczy tylko podczas jazdy czy jak ugniesz zawieszenie lub zabujasz autem na boki to też jest pisk? Jeśli to faktycznie amory to kupie bilstein b4 bo z eibachami -30mm sobie spokojnie dadzą rade. W sumie to może być amor bo jak jade szybko po łuku i auto przechyla się w prawo to piszczy głośniej i szybciej.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 14