Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Tania gleba!
Autor Wiadomość
Jaras E21 


BMW: E21 =>335i
Imię: JAREK
Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 12 Mar 2008
Posty: 61
Skąd: GDAŃSK
Wysłany: 16-03-08, 14:54   

ja słyszałem o tej firmie troszke

jakość podobna do gt cupline...

generalnie zakup na krótką mete ... jak masz zamiar w najblizszym czasie sprzedawać auto to kupuj :haha:

wydasz 650zł i przy normalnym użytkowaniu przemeczysz się 2 sezony i bedzie do wyrzucenia

a wydasz raz 1500zł na bile b6 i bedziesz miał dożywotnie amory których regeneracja raz na 4 sezony to będzie 280zł ... już nie mówie o prowadzeniu ale na tym już ślizgać się można całkiem sprawnie ;)
_________________
krucjata przeciwko kebap style`owi !

E21 335csi reconstruction in progress ;]
1.etap blacharski
e21 - projekt w przygotowaniu niach
------------------------

 
 
 
yeahman 
Administrator



BMW: E36
Imię: Tomasz
Silnik: M42B18
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 89 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 7452
Skąd: BMW3ER
Wysłany: 16-03-08, 16:53   

Jaras E21, słuszna wypowiedź :ok: Zalezy jakie kto ma zamiary wobec auta. Przyszłemu sprzedawcy wypada powiedzieć co jest grane i ewentualnie zatrzymać starą zawiechę i mu dać gratisowo.
_________________
 
 
 
Lastx 



BMW: E46
Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 305
Skąd: Polska
Wysłany: 16-03-08, 17:06   

a po co trzymać takie szmelce lepiej to pogonić przy takim natłoku aut z dojczów można sobie znaleść wiele ciekawych aut ja podczas sprzedaży nigdy nie wyciagałem z auta to co wsadziłem chyba ze radio które bylo zeby tylko coś grało robie zawsze tak żeby auto sie podobało a nie ze słychać teksty " a bez felg to ile ?!'' jeżeli sie myśli o sprzedaży auta to chyba lepiej dać lakier do polerki czy regeneracji wyprać tapicerke zeby fajkami nie śmierdziało i takie tam niż robić zawieszenie dla własnej fanaberii wiedząc o tym że auto pójdzie do żyda

BILSTEIN !! RULEZ :hyhy:
_________________
Objazd z miasta na 18-stkach
Nie przestać! Wrócić na 20-stkach


"Nie sztuką jest zwrócić uwagę swoim BMW spojlerami i laminatami, sztuką jest zrobić to bez nich"

pomysł jest, niebawem będzie szał

 
 
Klakier 
Przyjaciel Forum


BMW: E36
Imię: Adrian
Pomógł: 6 razy
Wiek: 39
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 602
Skąd: SMY ....
Wysłany: 16-03-08, 20:31   

Wracajac do tematu z tym tanim zawiasem to tak jak niektórzy pisza ze to napewno nie jest zrobione z jakis twardych materiałów :( wiec po jakims czasie mozna sie zdziwic jak auto w czasie jazdy zapadnie sie na maxa :) ja tez mialem kupowac taki tanis zawias ale udalo mi sie kupic od Seebby firmowy FK i widac ze jest zrobiony z masywnego materiału i jezdzi sie zajebiscie :)
_________________
BMW - Nasze najlepsze ;)
 
 
 
yeahman 
Administrator



BMW: E36
Imię: Tomasz
Silnik: M42B18
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 89 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 7452
Skąd: BMW3ER
Wysłany: 16-03-08, 22:23   

Lastx napisał/a:
niż robić zawieszenie dla własnej fanaberii wiedząc o tym że auto pójdzie do żyda

Jakbyś się przejechał moją bunią na tym zawieszeniu to na 100% byś jej nie kiupił :wstyd:
_________________
 
 
 
Lastx 



BMW: E46
Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 305
Skąd: Polska
Wysłany: 16-03-08, 23:35   

yeahman, powiem tak czy bym kupił czy nie wszystko zależy od ceny bo jestem na etapie szukania właśnie e36 !! , ale ze względu ze masz m40 czy m42 w tym byłby największy problem bo dla mnie to za mały motor (trochę sie przyzwyczaiłem) w dodatku ja tym bardziej wolał bym kupić auto na zwykłym używanym zawiasie niż taniej nówce bo ja tego jako nówki nie sprzedał szczególnie jak to jest jakiś tani s....t (a nie ma co garażu zaśmiecać) a do e36 zawsze wkładałem gwinta zresztą takie wymiany przed sprzedażą dla mnie były punktem zaczepienia jak było traktowane auto (dlatego ja kupuje 2 gą bume właśnie e36 zeby tym trche poszaleć i własno ręczine stopniowo dokapiać a cztery sześć jeszcze bardziej pielęgnować dzisiaj byłem na giełdzie i między mnustwem e36 znalazłem jedna taką jak by mi odpowiadała ale chciałem zeby właściciel obniżył cene i pizabierał sobie koła których trudno sprzedać bagażnik na rower:/ do niczego mi nie potrzebny wiejskie radio i inne takie dla niego ważne a dla mnie rzeczy londujące na śmietniku za które musiał bym zapłacić dlatego dałem mu czas do namysłu bo i tak nie sprzedał dzisiaj auta ale powiem szczerze chciałbym sie dogadać bo facet po 40 stce tylko widac ze mało kumaty i przywiązany :wstyd:
_________________
Objazd z miasta na 18-stkach
Nie przestać! Wrócić na 20-stkach


"Nie sztuką jest zwrócić uwagę swoim BMW spojlerami i laminatami, sztuką jest zrobić to bez nich"

pomysł jest, niebawem będzie szał

 
 
yeahman 
Administrator



BMW: E36
Imię: Tomasz
Silnik: M42B18
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 89 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 7452
Skąd: BMW3ER
Wysłany: 19-03-08, 01:36   

Jaki jest komfort jazdy na 60/40 ?? Nie robi się piłeczka ping pongowa ??
_________________
 
 
 
Klakier 
Przyjaciel Forum


BMW: E36
Imię: Adrian
Pomógł: 6 razy
Wiek: 39
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 602
Skąd: SMY ....
Wysłany: 19-03-08, 19:18   

Cytat:
Jaki jest komfort jazdy na 60/40 ?? Nie robi się piłeczka ping pongowa ??

yeahman, ja mam wlasnie takie obnizenie i powiem Ci ze sie zajebiscie jezdzi ;) i trzyma sie drogi jak wryty. dzisiaj jechalem 130km/h na takiej drodze troche falowanej i nie bylo takiego czegos zeby sie odrywal od ziemi. no oczywiscie to chyba tez zalezy jakiej firmy jest zawias.
_________________
BMW - Nasze najlepsze ;)
 
 
 
Lastx 



BMW: E46
Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 305
Skąd: Polska
Wysłany: 19-03-08, 22:38   

jehman zobacz sobie na zdięcie które zamieściłem kliknij na nie zeby powiększyć i zobacz te osadzenie chodzi o auto po lewej stronie powiem ci ze jest to coś cudownego tylko trzeba uważać na miskę bo o ramę to często sie przeciera ale idzie sie przyzwycziść po tygodniu ze styl jazdy jest niestety inny auto super sie prowadzi i super wygląda taka gleba na ładnych felgach nawet takie auto co ma 13 lat szczególnie ta gleba nie jednego interesowała czy da sie tak jeździć na zdięciu tego tak nie wydać ale między opone a błotnik nie można było kciuka wsadzić ta beemka akurat była troche dojechana ale do tego ona służyła testowaliśmy na niej rożne rozwiązania i części od kiedy poznałem co to jest gleba zmieniłem podejście do auta i do stylu jazdy
_________________
Objazd z miasta na 18-stkach
Nie przestać! Wrócić na 20-stkach


"Nie sztuką jest zwrócić uwagę swoim BMW spojlerami i laminatami, sztuką jest zrobić to bez nich"

pomysł jest, niebawem będzie szał

 
 
Annoth 


BMW: BMW 320 E30
Imię: Marcin
Pomógł: 9 razy
Wiek: 40
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 2081
Skąd: Borowe k.Mrągowa
Wysłany: 19-03-08, 22:47   

Lastx błagam troche interpunkcji :coo: . Strasznie cieżko czyta sie twoje posty :foch:
_________________
E30 forever
 
 
Lastx 



BMW: E46
Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 305
Skąd: Polska
Wysłany: 19-03-08, 22:50   

nie patrze na klawiaturę jak pisze, staram sie pisać coraz szybciej bez wzrokowo, heh do przecinków jeszcze nie doszedłem :) będę się pilnować.
_________________
Objazd z miasta na 18-stkach
Nie przestać! Wrócić na 20-stkach


"Nie sztuką jest zwrócić uwagę swoim BMW spojlerami i laminatami, sztuką jest zrobić to bez nich"

pomysł jest, niebawem będzie szał

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 15