Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
tolerancja wlascicieli BMW
Autor Wiadomość
agus 


BMW: e36 318i
Imię: Aguś
Silnik: M43
Wiek: 35
Dołączyła: 28 Sty 2008
Posty: 211
Skąd: Sulejówek
Wysłany: 18-03-08, 19:29   tolerancja wlascicieli BMW

Widze,ze na tym forum jest sporo osob i przyjmujecie kazdego nowego forumowicza bardzo cieplo. Mozna wypowiedziec swoje zdanie, zapytac o najmniejszy szczegol i jest ok.
Ale jednak nie wszedzie. Weszlam ostatnio na cos podobnego do forum i gdy dodalam jednego posta po prostu zostalam objechana, a nic zlego nie zrobilam.

Uwazacie, ze wiekszosc posiadaczy BMW piszaca na forum,badz posiadaczy jakiekolwiek innej marki jest toleracyjna dla nawet tych, ktorzy nie maja zielonego pojecia o motoryzacji i pisza na forum, bo chca sie czegos dowiedziec a niedawno zakupili dajmy na to BMW?? mam nadzieje,ze wiecie oco mi chodzi.

ja jestem osoba, ktora jesli cos wie to pomoge komus, ale nie jestem osoba, ktora patrzy na kogos z gory tylko dlatego,ze ta druga osoba jest nowa np. na forum
 
 
aniullka 



BMW: :)
Imię: Ania
Wiek: 36
Dołączyła: 24 Sty 2008
Posty: 465
Skąd: Łódź
Wysłany: 18-03-08, 19:45   

agus napisał/a:
Weszlam ostatnio na cos podobnego do forum i gdy dodalam jednego posta po prostu zostalam objechana, a nic zlego nie zrobilam.


byłam "świadkiem" jak na innym forum jeden z Userów podważył opinie jednego z adminów ponieważ ten się mylił wiadomo nikt nie musi wszystkiego wiedzieć, zresztą po to powstają takie fora zeby sobie pomagać, niestety tenże admin bardzo sie oburzył i najpierw dal Userowi ostrzeżenie. a potem bana.
czemu? nie wiem, może z zazdrości że ktoś wie lepiej ?? nie rozumiem takiego zachowania :no:
_________________

Gość jedź tak żeby Twój Anioł Stróż za Tobą nadążył ! :)

Gość nie wdawaj się w dyskusję z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !!
 
 
 
agus 


BMW: e36 318i
Imię: Aguś
Silnik: M43
Wiek: 35
Dołączyła: 28 Sty 2008
Posty: 211
Skąd: Sulejówek
Wysłany: 18-03-08, 19:51   

Taki typ ludzi nie potrafi powiedziec: "dobra, sory pomylilem sie"
nie rozumiem wlasnie takiego zachowania o jakim piszesz.... :O
 
 
Gonzo 



BMW: E30 325i E34 525i
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 73
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 18-03-08, 20:42   

Wszyscy ciągle się uczymy czegoś nowego o autach naszej ukochanej marki. Nikt nie może wiedzieć wszystkiego a na pewno nie na każdy temat. Po to jest forum żeby się tą wiedzą dzielić. Że ktoś podważył opinie admina? Przecież admin nie jest bogiem :lol: A jego reakcja świadczy o nim najlepiej.
Trzeba umieć przyznawać się do błędów bo każdy je popełnia.

To forum rzeczywiście skupia bardzo w porządku ludzi, też to zauważyłem, tak trzymać :ok:
_________________
Bądź Marce Wierny
 
 
DIDI 
Black gleboszuracz



BMW: Czarne :)
Imię: Daniel
Silnik: M50B25
Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 1417
Skąd: NBA
Wysłany: 18-03-08, 20:49   

Zgadzam sie. Na jednym z forum. Usłyszałem ze kupiłem BMW pewnie tak o sobie i nic kompletnie o nim nie wiem i sie pewnie nie znam na niczym i gadam. Wkur :cenzura: sie na tych :cenzura: i zrezygnowałem z tego forum. Yeahmann wie zapewne o jakie forum mi chodzi dlatego założył inne, przyjazne innym użytkownikom, a nie :cenzura: którzy pozjadali wszystkie rozumy. Dlatego zaglądam na forum codziennie nawet jeśli nie mam nic do powiedzenia, cieszy mnie to bardzo :brawo:
_________________
"My robimy te manewry tuuuu, więc podejdź bliżej i zejdź trochę w dół..." :P

MOJE FELGI NA SPRZEDAŻ!!!
http://img511.imageshack....38/becikes3.jpg

Moja black bejbe ;) http://www.bmw3er.pl/viewtopic.php?t=279
 
 
aniullka 



BMW: :)
Imię: Ania
Wiek: 36
Dołączyła: 24 Sty 2008
Posty: 465
Skąd: Łódź
Wysłany: 18-03-08, 20:56   

DIDI napisał/a:
Dlatego zaglądam na forum codziennie nawet jeśli nie mam nic do powiedzenia, cieszy mnie to bardzo


ja mam takie wrażenie wchodząc na forum że wszyscy wszystkich dobrze znają
też często zaglądam na forum żeby chociaż zobaczyć co słychać :piwo: :piwo:
_________________

Gość jedź tak żeby Twój Anioł Stróż za Tobą nadążył ! :)

Gość nie wdawaj się w dyskusję z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !!
 
 
 
DIDI 
Black gleboszuracz



BMW: Czarne :)
Imię: Daniel
Silnik: M50B25
Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 1417
Skąd: NBA
Wysłany: 18-03-08, 21:19   

aniullka napisał/a:
a mam takie wrażenie wchodząc na forum że wszyscy wszystkich dobrze znają
na tym polega istota integracji na forumie. Tak powinno być. A nie obrzucanie się błotem, bo ktoś ma dłużej bete i sie zna lepiej np. to kozaczy. Tutaj nie spotkałem sie z jakimś złym słowem, a opinię każdego cenię jeśli nawet są nieprzychylne. :pijaki:
_________________
"My robimy te manewry tuuuu, więc podejdź bliżej i zejdź trochę w dół..." :P

MOJE FELGI NA SPRZEDAŻ!!!
http://img511.imageshack....38/becikes3.jpg

Moja black bejbe ;) http://www.bmw3er.pl/viewtopic.php?t=279
 
 
losiu 



BMW: e36 318
Imię: pawel
Wiek: 36
Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 152
Skąd: garwolin
Wysłany: 18-03-08, 21:28   

DIDI napisał/a:
Tutaj nie spotkałem sie z jakimś złym słowem, a opinię każdego cenię jeśli nawet są nieprzychylne.
swiete slowa :padam: nie spotkalem sie na tym forum zeby ktos kogos wysmial bo sie mniej zna
_________________
pawel
 
 
 
Gonzo 



BMW: E30 325i E34 525i
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 73
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 18-03-08, 22:04   

I o to w tym wszystkim chodzi. Nie ważne czy ktoś ma e21 czy e90, liczy się to łączy nas wszystkich- prawdziwych fanów BMW czyli wspólna pasja :ok:
_________________
Bądź Marce Wierny
 
 
lolejko 
moderator BIG L



BMW: E46 sedan & E36 Convertible & E30 Tur
Imię: Karol
Nadwozie: Sedan
Wiek: 41
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 15498
Skąd: Kozienice
Wysłany: 18-03-08, 22:24   

DIDI napisał/a:
A nie obrzucanie się błotem, bo ktoś ma dłużej bete i sie zna lepiej np. to kozaczy.

Takich zachowań na tym forum nie tolerujemy(Kozaków)!!!
DIDI napisał/a:
Tutaj nie spotkałem sie z jakimś złym słowem

No też nie można cały czas słodzić, ale jak ktoś za bardzo przesadza w najeżdzaniu to temat się usuwa i ewentualna nagroda czeka na delikwenta!
To forum jest ogólnodostępne i też musimy pamiętać, że pokaża się tu takie osoby co im nic nie pasuje! Będą usuwane! Myślę, że porządek tutaj będzie!
_________________
BMW KLIMAT KOZIENICE
E46 The Low&Slow Familly No.1 Classiefied
///3ERFEST FILM
 
 
 
yeahman 
Administrator



BMW: E36
Imię: Tomasz
Silnik: M42B18
Nadwozie: Sedan
Wiek: 37
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 7452
Skąd: BMW3ER
Wysłany: 18-03-08, 23:23   

Priorytetem powstania forum było połączenie ludzi którym seria 3 zamąciła w głowie.
Kolejną sprawą było właśnie stworzenie miejsca w sieci na którym można pogłębiać sowją wiedzę a także miło spędzić czas w przystosowanych do tego działach. To niestety prawda że na wielu inncyh forach są grupy ludzi którzy notorycznie ubliżają i naśmiewają się z innych a że to znajomi zarządu to robią to bezkarnie.. Więc mamy to :) Forum dla ludzi z kulturą i dobrym wychowaniem :)
_________________
 
 
 
agus 


BMW: e36 318i
Imię: Aguś
Silnik: M43
Wiek: 35
Dołączyła: 28 Sty 2008
Posty: 211
Skąd: Sulejówek
Wysłany: 19-03-08, 09:47   

Tak wlasnie odnosnie tematu, to gdy stalam sie posiadaczka BMW serii 3 to przyznam,ze nic komplet nie nie wiedzialam na temat tego autka z wyjatkiem tego,ze jest sobie takie BMW i tyle. Natomiast teraz z roznych zrodel wiem duzo,duzo wiecej.
Musze przyznac,ze gdy wchodze na forum to po prostu wiem, ze ludzie nie beda sie ze mnie nabijac, dlatgeo,ze o cos pytam, albo przekrecily mi ise literki na klawiaturze, albo wypisywac rozne wulgaryzmy w moim kierunku. Naprawde gratuluje moderatorom dobrego forum, no i oczywiscie milo,ze mozna pisac z normalnymi, kulturalnymi ludzmi:):):)

Pozdrowienia dla Was wszystkich:) :ok: :ok:
 
 
Helberstam
[Usunięty]

Wysłany: 19-03-08, 13:53   

agus napisał/a:
Pozdrowienia dla Was wszystkich:)


dla mnie tez?
 
 
SID 


BMW: E36 Sedan
Imię: Kamil
Silnik: M43B18
Wiek: 40
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 1037
Skąd: Mrągowo
Wysłany: 19-03-08, 14:38   

Przyznam szczerze że nie posiadam świetnej wiedzy tak jak ludzie na tym forum, ponieważ właścicielem BMW jestem od niedawna ale odkąd je mam to siedzę non stop przed kompem i powiększam swoja wiedzę! Co oczywiście nie podoba się mojej szefowej(dziewczynie) :D Jestem pełen SZACUNKU dla ludzi na tym forum i prowadzących. Oby tak dalej POZDRAWIAM całą elitę forum!
_________________
Moje E36 MONTREALBLAU METALLIC
 
 
 
agus 


BMW: e36 318i
Imię: Aguś
Silnik: M43
Wiek: 35
Dołączyła: 28 Sty 2008
Posty: 211
Skąd: Sulejówek
Wysłany: 19-03-08, 14:48   

Helberstam napisał/a:
agus napisał/a:
Pozdrowienia dla Was wszystkich:)


dla mnie tez?



Jasne, ze tak:):)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 14