Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Stereotypy
Autor Wiadomość
vmasher 



BMW: E30/E36/E38/E91
Silnik: M52B28
Nadwozie: Coupe
Wiek: 39
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 7378
Skąd: ten dym
Wysłany: 24-03-08, 11:48   

Hehe,
u mnie też niektórzy twierdzą że BMW jeżdżą gangsterzy, handlarze prochów i złodzieje!
Ten stereotyp się dobrze utarł i jeszcze przez jakiś czas ludzie będą tak o nas myśleć!
A czeski i wieśki w mojej okolicy wożą się szanownymi calibrami :)
po pytaniu znajomego czemu kupił akurat calibre??
- odpowiedział że zawsze chciał mieć prawdziwy sportowy samochód :hyhy:
_________________


Gość zobacz moje E36 328i cabrio
Gość zobacz moje E30 316i/328i qp
Gość zobacz moj dailycar E38 728i
Gość zobacz moje byłe E36 325i qp

film z E30

VMASHER GARAGE
 
 
 
ilpadino 
Młody ^^



BMW: MB 190
Imię: Konrad
Silnik: 2.0KAT
Wiek: 33
Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 1131
Skąd: Łódź
Wysłany: 24-03-08, 12:47   

krzysiek8833 napisał/a:
ale bez bicia!~tak mowi to zazdrosci i tyle! a najlepsze w tym jest to ze tak o bmw mowia tylko buraki, cwaniaki, wiesniaki i szpanerzy
nie da się ukry że coś w tym jest :) ale zawsze znajdzie sie ktoś kto tylko z zazdrości psuje opinie innym właścicielom Buni!! :) jeśli przemieszczają się jakimiś śmiesznymi pojazdami i mają je tylko po to żeby dupsko wozi to tak już jest. Ci któzy mają serce do samochodów doceniają Bunie i wiedzą co jest najlepsze :)
_________________
To co nas zabija-PRĘDKOŚĆ...odbiera nam to co mamy najcenniejsze-ŻYCIE...



"Sono cosa nostra,sami będziemy rządzić naszym światem,bo to jest nasz świat-cosa nostra"
 
 
 
krzysiek8833 
Moderator



BMW: BMW 318is(swap m52b28), e30 320i, e46 330i
Imię: Krzysiek
Silnik: m54b30
Nadwozie: Coupe
Wiek: 38
Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 4199
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 24-03-08, 14:17   

dokładnie! tacy frajerzy jezdza jakimis skodami, calibrami, maluchami, ticami, toyotami i innymi japonskimi wynalazkami! i zauwazyłem jeszcze jedno: mam paru kumpli którzy tak najezdzaja na BMW ale jak kiedys ich przewiozłem to tak sie dumnie w środku czuli ze ohohoho... ledwo wsiadł, patrze a ten zimny łokiec juz robi itp... normalnie szlag mnie trafia a to tylko dlatego zeby pocwaniaczyc ze jedzie w bmw i zeby go jakies dupy widziały! noo poprostu żenada!!!!!!!! no ale tak to jest jak sie nie ma czym na miescie pokazac to jak juz cos mu sie trafi to nadrabia czas!
i pozniej sie dziwic ze mowia ze w bmw jezdza buraki----> przeciez oni o sobie mowia! :haha:
_________________
Moja miłość zaklęta w konie mechaniczne http://bmw3er.pl/viewtopic.php?t=244
 
 
 
porki18 


BMW: E30 318i
Imię: Marek
Wiek: 35
Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 42
Skąd: Głubczyce
Wysłany: 24-03-08, 14:40   

krzysiek8833 napisał/a:
i pozniej sie dziwic ze mowia ze w bmw jezdza buraki----> przeciez oni o sobie mowia!

I tu się z tobą zgadzam, bo znam to z autopsji. :brawo:
 
 
 
losiu 



BMW: e36 318
Imię: pawel
Wiek: 36
Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 152
Skąd: garwolin
Wysłany: 24-03-08, 16:35   

vmasher napisał/a:
po pytaniu znajomego czemu kupił akurat calibre??
- odpowiedział że zawsze chciał mieć prawdziwy sportowy samochód

:lol: naprawde sportowy ale tylko wtedy jak ma diody w wycieraczkach :lol: :lol:
_________________
pawel
 
 
 
MAĆKO 
WIATR WE WLOSACH



BMW: E36 325 CABRIO
Imię: DRESIK :)
Wiek: 85
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 120
Skąd: PIOTRKOW TRYBUNALSKI
Wysłany: 24-03-08, 17:19   

Krzysiek ja takich olewam MAM BMW BEDE MIEC ZAWSZE MIALEM I TAK POZOSTANIE------JESTEM SOBA-nie udaje kogos a ludzie tak nas opisuja bo nam zazdroszcza i pier.........a kocopoly ze ten to sie napewno dorobil nie uczciwie !! !tak bylo jest i bedzie i czy to auto mam za 5 tys czy za 300 000 zl to dla mnie marka i sportowy styl bycia!!!i typu kawaly zrob salatke z burakow -to wrzuc granat do Bmw -to tylko zazdrosc i obuda -bo ja nie mam lub mnie nie stac albo boje sie kupic bo co ludzie powiedza!!!-to ich opinie
_________________
BANDITEN MOTOR WAGEN
 
 
 
ilpadino 
Młody ^^



BMW: MB 190
Imię: Konrad
Silnik: 2.0KAT
Wiek: 33
Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 1131
Skąd: Łódź
Wysłany: 24-03-08, 18:47   

Powiem tak calibry stały sie teraz również mocne i pojawiło sie pare opinii o właścicielach tych aut...Ale nie bądźmy jak inni i nie szufladkujmy właścicieli innych samochodów. Najwazniejsze że my wiemy co znaczy mieć BMW i co się liczy,możesz wyglądać jak dres ale jesli wiesz co to BMW i szanujesz ten samochód->to szacunek dla Ciebie.Inni poprostu zazdroszczą tej marki,ale faktycznie są lensezy psjący opinie :/
_________________
To co nas zabija-PRĘDKOŚĆ...odbiera nam to co mamy najcenniejsze-ŻYCIE...



"Sono cosa nostra,sami będziemy rządzić naszym światem,bo to jest nasz świat-cosa nostra"
 
 
 
Klakier 
Przyjaciel Forum


BMW: E36
Imię: Adrian
Wiek: 39
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 602
Skąd: SMY ....
Wysłany: 25-03-08, 14:26   

zgadza sie panowie!! teraz niedawno wrzucilem zawiasa i auto mi poszlo dosc w dol to taki gostek w robocie co ma jakiegos Rovera z 95roku to powiedzial: eee teraz to twoje auto wyglada jak jakis rzęch, jakby mialo ze 20 lat i jakby sie zapadl ze starosci i mowi ze spieprzylem auto i ze mu sie nie podoba to ja mu mowie chlopie mow se co chcesz. to co mowisz to splywa po mnie i sram na to co ty gadasz. I powiedzialem jeszcze ze twoje auto tez mi sie nie podoba!! Troche mnie wkurzyl bo wlasnie on uwaza sie za najlepszego znawce a tacy ludzie mnie wkurzaja :krzeslo:
_________________
BMW - Nasze najlepsze ;)
 
 
 
ilpadino 
Młody ^^



BMW: MB 190
Imię: Konrad
Silnik: 2.0KAT
Wiek: 33
Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 1131
Skąd: Łódź
Wysłany: 25-03-08, 15:25   

hahaha....rozwalił mnie tekst "wygląda jakby miał 20 lat i się zapadł" poprostu kooleś mózg w toalecie zostawil przy sra :cenzura: u ://// i gitara nie przejmuj sie nim nie wie co piekne :D taki to tylko :kij: :kij: :kij: :mur: :mur:
_________________
To co nas zabija-PRĘDKOŚĆ...odbiera nam to co mamy najcenniejsze-ŻYCIE...



"Sono cosa nostra,sami będziemy rządzić naszym światem,bo to jest nasz świat-cosa nostra"
 
 
 
Klakier 
Przyjaciel Forum


BMW: E36
Imię: Adrian
Wiek: 39
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 602
Skąd: SMY ....
Wysłany: 25-03-08, 18:30   

ilpadino, dzieki :piwo: ale ten :bluzni: wjechal mi troche na ambicje ! aha zapomnialem napisac ze powiedzialem mu ze powiedzialem mu ze wazne jest dla mnie to co mi koledzy-kolezanki z forum powiedzieli co mysla o tym a nie Ty!! Stary pryk jeden :D
_________________
BMW - Nasze najlepsze ;)
 
 
 
lolejko 
moderator BIG L



BMW: E46 sedan & E36 Convertible & E30 Tur
Imię: Karol
Nadwozie: Sedan
Wiek: 41
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 15498
Skąd: Kozienice
Wysłany: 25-03-08, 19:02   

Coś się tak przejmujesz tym typkiem??? Ma Rovera :wstyd: i już wszystko jasne!
_________________
BMW KLIMAT KOZIENICE
E46 The Low&Slow Familly No.1 Classiefied
///3ERFEST FILM
 
 
 
Klakier 
Przyjaciel Forum


BMW: E36
Imię: Adrian
Wiek: 39
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 602
Skąd: SMY ....
Wysłany: 25-03-08, 20:54   

lolejko napisał/a:
Ma Rovera :wstyd: i już wszystko jasne!

a wiesz co? on jeszcze kiedys mi mowil ze ma jego silnik to robilo BMW :O
_________________
BMW - Nasze najlepsze ;)
 
 
 
ilpadino 
Młody ^^



BMW: MB 190
Imię: Konrad
Silnik: 2.0KAT
Wiek: 33
Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 1131
Skąd: Łódź
Wysłany: 25-03-08, 21:39   

sam ma jakiś szit i zazdrości placek hehe :D a gleba to piekna rzecz!! :wstydnis:
_________________
To co nas zabija-PRĘDKOŚĆ...odbiera nam to co mamy najcenniejsze-ŻYCIE...



"Sono cosa nostra,sami będziemy rządzić naszym światem,bo to jest nasz świat-cosa nostra"
 
 
 
abrath 


BMW: E46 M52TU B25
Imię: Michał
Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 21
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 28-03-08, 20:16   

Niestety problem z postrzeganiem kierowcow BMW powstal w latach 90' kiedy to nie odpowiedni ludzie pokupowali sobie auta tej marki. Nie bylo by w tym nic zlego gdyby ich zachowanie na drodze i kultura byla odpowiednia. Niestety zamiast tego wlasciciel BMW myslac ze zlapal Pana Boga za piety, uwazal ze mu wszystko wolno na drodze bo ma R6 i śmigielko na masce :( . My teraz pokutujemy za tych ludzi...

Bardzo trudno jest teraz ten wizerunek odbudowac. Ale my wszyscy w pelni tego faktu swiadomi posiadacze BMW musimy to zmieniac poprzez swoje zachowanie na drodze.

Takie jest moje zdanie na ten temat. Osobiscie uwielbiam auta z monachium i nie wyobrazam sobie jezdzenia innym :)

PS
Ostatnio slyszalem ze opisani przezemnie pseudokierowcy BMW przesiadaja sie na Subaru :) . A wiec zniszcza opinie o kolejnej wspanialej marce :/
 
 
porki18 


BMW: E30 318i
Imię: Marek
Wiek: 35
Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 42
Skąd: Głubczyce
Wysłany: 28-03-08, 20:28   

abrath napisał/a:
Bardzo trudno jest teraz ten wizerunek odbudowac.

Nawet nauczycielka u mnie w szkole twierdzi że BMW jeżdżą tylko buraki :wstyd: , ale za to ją zjechałem na lekcji :yeah: , niech sobie nie myśli że można bezkarnie obrażać fanów tej pięknej marki. BMW rządzi :padam:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 15