Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: yeahman
13-03-10, 15:28
Nieuczciwy sprzedawca - xxxBMWxxx24 = Rafał-Lubin
Autor Wiadomość
xxxBMWxxx24 


Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 419
Wysłany: 13-03-10, 15:25   

Rifresz nigdy nie wiedział jak mam na nazwisko, kilka ktornie brał graty i widzielismy sie osobiscie, nie dawno wplacił kase bez czesci, dostał kilka gratów, poczekał tydzien dostał druga porcje i nie narzeka.

Mam nadzieje tylko ze kazdy czyli arczi, wrk i dominik do wtorku napisza ze dostali to za co zaplacili lub kase nie bede teraz rozpisywał sie kto co i jak.

Przepraszam za nie uczciwe przedstawienie sie na forum. jak ktos cos chce kupic to dostanie to za pobraniem,

Jezeli chodzi o przeszłośc to yeahmanowi wyjasniłem co i jak. I jezeli zaczna sie wypowiadac tu osoby które kiedys złosiły sprawe na policje to odrazu mówie ze te osoby beda miały zwrócona kase ale dopiero po wyrokach sadowych z racj taiej ze nie chiały isc na ugode i wycofac swoich zgłoszen. Mnie to szlajanie sie po policjach kosztowałao strate czasu i nerwów ora sprawy kosztuja bo nie sa za darmo a do tego nalozone bede mial grzywny oddzielnie takze odwleka sie to w czasie. Kazdy dostanie swoje ale po sprawie !!
 
 
yeahman 
Administrator



BMW: E36
Imię: Tomasz
Silnik: M42B18
Nadwozie: Sedan
Wiek: 37
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 7452
Skąd: BMW3ER
Wysłany: 13-03-10, 15:56   

xxxBMWxxx24, zostajesz dyscyplinarnie usunięty z forum za takie zachowanie

Rifresz także zostanie usunięty.

Sprawę straconych pieniędzy przez niektórych użytkowników na forum nie rozwiążemy.
Albo dogadacie się dobrowolnie bez policji co proponuje xxxBMWxxx albo za pośrednictwem prokuratury.

Jak widać kolejny przykład iż nie wolno ufać drugiej osobie.

W dziale sprzedam zostaną poczynione kolejne restrykcje co do możliwości sprzedaży przedmiotu by uniknąć kolejnej takiej sytuacji.

Kontynuacja tematu tutaj: http://bmw3er.pl/viewtopic.php?p=51830#51830

rafał-LUBIN = xxxBMWxxx24
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 15