Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jazda w pasach

Czy zapinasz pasy?
zawsze
66%
 66%  [ 18 ]
nie zapinam
11%
 11%  [ 3 ]
w trasie tak, w miescie nie
22%
 22%  [ 6 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 27

Autor Wiadomość
renoraines 
Przyjaciel Forum



BMW: było E39 540ia,E46 320cd
Imię: Bartek
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 992
Skąd: Wlkp
Wysłany: 24-01-08, 22:04   

Cos za cos ;) moze byc magnesowka, szybko sie chowa, a sa podkladki roznego typu zeby nie rysowac karoserii.
_________________

 
 
yeahman 
Administrator



BMW: E36
Imię: Tomasz
Silnik: M42B18
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 89 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 7452
Skąd: BMW3ER
Wysłany: 25-01-08, 00:34   

Ja zawsze zapinam. Bez pasów dziwnie się czuje za kółkiem. Nauczyłem się zapinać w Danii.. srogie mandaty, częste kontrole. Zresztą to może uratować mi życie.. nigdy nie wiesz kiedy to może być.. :foch:
_________________
 
 
 
CrazyKrulik 



BMW: BMW e30
Imię: Łukasz
Silnik: M20B20
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 1 raz
Wiek: 37
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 596
Skąd: Wieluń
Wysłany: 25-01-08, 00:39   

No dokładnie lepiej zapiąc, czujesz sie bezpieczniej, chociaz niezawsze... ale niewiadomo kiedy ci wyjadą i trach mandacik :foch:
 
 
 
koais 
stary wyga


BMW: E30 325s *
Imię: Marcin
Pomógł: 2 razy
Wiek: 84
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 368
Skąd: Łódź
Wysłany: 25-01-08, 00:43   

Ja tak samo (prawie) zawsze zapinam pasy.
Znam takich co nie zapinali bo tooo ooo, takie chojraki, co mi się może stać, no i jeden się ze mną przejchał (poprzednią baśką), malutka kraksa, łeb rozbity i.....
już zapina :cwaniak2:
_________________
Lubię gdy silnik chodzi - wtedy jest przyjemnie, nie pali dużo; no a napewno mniej ode mnie
s* - tzn szukam
 
 
razyel 



BMW: E65 730i
Imię: Tomasz
Pomógł: 1 raz
Wiek: 47
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 152
Skąd: Olszyna Lubańska
Wysłany: 25-01-08, 07:58   

Ja zapinam zawsze. Kiedyś nie zapinałem drobna - stłuczka przy niewielkiej prędkości i nos mnie dwa tygodnie napier.... Dwa lata temu miałem zajebisty wypadek i pasy zapięte (żona i dzieciak też) i nic nam się nie stało. Pasy zapinam zawsze !!
_________________

 
 
 
cartonik 
...BMW MANIAKKKKK...



BMW: E30cabrio M52b.../e39 M52b28
Imię: Marcin
Nadwozie: Cabrio
Pomógł: 13 razy
Wiek: 79
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 1086
Skąd: Mszana Gorna/Dolna
Wysłany: 25-01-08, 08:13   

Ja tez zapinam zawsze!! a Co do CB radia To mi tak samo sie nie Podoba i tego nie założe polegam na własnym Przeczuciu Gdzie mogą stać :) :hyhy:
_________________
Moje Szerokie E30 Cabrio
Jestem Lakiernikiem Zapraszam ----> RemoCar


CZĘŚCI E36 328. Potrzebujesz czegoś PISZ!!! :)
 
 
 
Klakier 
Przyjaciel Forum


BMW: E36
Imię: Adrian
Pomógł: 6 razy
Wiek: 39
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 602
Skąd: SMY ....
Wysłany: 25-01-08, 14:03   

mi zadko sie zdarza zeby zapinac pasy chyba ze jade juz troche dalej to wtedy zapinam. a nieraz mi sie zdarzy nawet na krotkich odcinkach :) a co do radia to nie w kazdej sytuacji pomaga. Sam mam radio i niezawsze mozna na nim polegac bo po jakis bocznych drogach lub po drgach przez wioski nie kazdy Ci powie ze tam gdzies stoja misiaki a Oni wtedy gdzies tam za krzakiem moga sie czaic :hyhy:
_________________
BMW - Nasze najlepsze ;)
 
 
 
padre 
-------------



BMW: E36 325 - 2.8 - 3.2
Imię: Mariusz
Silnik: S50B32
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 39 razy
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 1347
Skąd: Chojnice
Wysłany: 25-01-08, 14:18   

Ja również sobie zlewam sprawę, gdyż zapinam tylko w trasie, ale kiedyś wracałem i coś mnie tknęło no i zapiąłem pasy, a już za chwilę wypadłem z ulicy, wpadłem w studzienkę i dzięki pasom nie przyrypałem głową.
Ktoś wcześniej napisał, że brat żyje dzięki temu, że nie zapiął pasów, też znam takiego człowieka, ale to są sporadyczne przypadki, gdyż w większości brak zapiętych pasów jest przyczyną [*]
 
 
Kotek 
Przyjaciel Forum



Imię: Aga
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 84
Skąd: Łódź
Wysłany: 25-01-08, 14:20   

Ja zawsze zapinam pasy, bezpieczniej się czuje wtedy tym bardziej, że tyle kretynów jeździ po ulicach, a życie mamy tylko jedno, więc szkoda byłoby je stracić przez nie zapięte pasy
_________________
Pozdrawiam!
 
 
aniullka 



BMW: :)
Imię: Ania
Wiek: 36
Dołączyła: 24 Sty 2008
Posty: 465
Skąd: Łódź
Wysłany: 25-01-08, 17:39   

Jak dla mnie zapięte pasy to podstawa !! i zawsze o tym pamiętam choć przyznam się szczerze ze kiedys nie zdawałam sobie sprawy jak bardzo są wazne dopóki moj bardzo dobry znajomy wracając wieczorkiem z treningu wpadł w poslizg i nie zdołał opanować auta....... zginął na miejscu [*] pasażer w cieżkim stanie dzis po wielu skomplikowanych operacjach naszczescie chodzi; oczywiście jak jeden tak i drugi nie mial zapietych pasów istnieje szansa ze gdyby je zapieli kierowca przezyłby....
To ze ktos stracił życie przez zapiete pasy zdarza się niesłychanie rzadko, ale to ze ktoś zginął przez nie zapiete pasy zdarza sie i to zdecydowanie za czesto.....
_________________

Gość jedź tak żeby Twój Anioł Stróż za Tobą nadążył ! :)

Gość nie wdawaj się w dyskusję z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !!
 
 
 
no_limit 
AdrenalineUser



BMW: 3er
Silnik: M52B28
Pomógł: 16 razy
Wiek: 40
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 3093
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-01-08, 11:17   

aniullka napisał/a:
o ze ktos stracił życie przez zapiete pasy zdarza się niesłychanie rzadko, ale to ze ktoś zginął przez nie zapiete pasy zdarza sie i to zdecydowanie za czesto.....


Ja też uważam że przy zwykłych czołowych zderzeniach czy najechaniach pasy pomagają, ale w sytuacjach również często się zdarzajączych jak uderzenie boczne czy dachowanie, pasy mogą zaszkodzić... Podałaś przykład że Twój znajomy zginął bo nie miał pasów, a ja znam dwa przypadki gdzie ludzie przeżyli tylko dlatego że nie mieli pasów, bo gdyby miejsca gdzie powinien siedzieć kierowca nieeistniały...

Ja oczywiście nie próbuje przekonać nikogo że nie zapinanie jest dobre, ale jestem po prostu zwolennikiem teori że każdego spotka to co jest mu przeznaczone... ;)
_________________
We do what we want and we do it with pride
 
 
vmasher 



BMW: E30/E36/E38/E91
Silnik: M52B28
Nadwozie: Coupe
Pomógł: 151 razy
Wiek: 39
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 7378
Skąd: ten dym
Wysłany: 16-02-08, 00:41   

[ Dodano: Sob Lut 16, 08 00:41 ]
kasia napisał/a:
rzadko mi sie zdaza zapiac pasy .. a to dlatego ze moj brat dzieki temu ze nie mial pasow zyje... wiec jakos tak mi sie wpoilo do glowki i nie zapinam.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


ja po wypadku(bez pasów) stłukłem glową szybę a brodą uderzyłem w kiere od góry - konsekwencje uraz kręgosłupa szyjnego(4 tyg w kołnierzu), rozcięta głowa i blizna na brodzie!!

Wniosek - teraz zawsze zapinam pasy!!

ale jak pisze kasia znam przypadki że brak pasów uratował niejednemu życie!!
_________________


Gość zobacz moje E36 328i cabrio
Gość zobacz moje E30 316i/328i qp
Gość zobacz moj dailycar E38 728i
Gość zobacz moje byłe E36 325i qp

film z E30

VMASHER GARAGE
 
 
 
losiu 



BMW: e36 318
Imię: pawel
Wiek: 36
Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 152
Skąd: garwolin
Wysłany: 16-02-08, 00:46   

ja tez w pasach jezdzic nie lubie i jak narazie jeden mandat :P zapinam tylko jak musze
_________________
pawel
 
 
 
radio 


BMW: 323 Ci
Imię: Paweł
Wiek: 39
Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 21
Skąd: Skołyszyn
Wysłany: 16-02-08, 09:54   

ja sie przyznam, ze wczesniej to rzadko mi sie zdazalo zapiac. :ops: ale odkad stalem sie posiadaczem mojej qp-tki to zapinam. tym bardziej ze jak nie zapne to w razie jakiegos nieszczescia poduszki sie chyba nie odpalaja. a jak juz sa to chyba po cos....
_________________

 
 
rnrn
[Usunięty]

Wysłany: 16-02-08, 11:40   

Zawsze w pasach :ok:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 17