Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Bohater
Autor Wiadomość
zbigniew 
Przyjaciel Forum


BMW: E-46 320d 2000r.
Imię: Zbigniew
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 364
Skąd: Kujawsko-Pomorskie
  Wysłany: 03-04-08, 17:36   Bohater

http://www.tvn24.pl/-1,1544663,wiadomosc.html :mur: :mur: :mur:
_________________
moja Beemka...zobacz.. http://www.yeahman.nazwa....wtopic.php?t=61 RINGI ANGEL EYES XENON

Sprawdz czy czegos nie potrzebujesz... http://www.mbpartner.com.pl
Sprzedam >
Ostatnio zmieniony przez no_limit 03-04-08, 19:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Annoth 


BMW: BMW 320 E30
Imię: Marcin
Wiek: 40
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 2081
Skąd: Borowe k.Mrągowa
Wysłany: 03-04-08, 17:58   

i nawet mandatu nie przyjał :mur: . Takim należy zabierać BMW bo potem na nas wszystkich patrzą przez pryzmat takich jełopów
_________________
E30 forever
 
 
kostek_ja 



BMW: e46 M3 CS
Imię: Artur
Silnik: S54
Wiek: 35
Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 1096
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-04-08, 19:33   

Ja bym zrozumiał że dostał 10 punktów za 200 na godzinę, ale 25 punktów za jazdę jak debil :mur: i potem mamy taką opinie
_________________
 
 
 
ilpadino 
Młody ^^



BMW: MB 190
Imię: Konrad
Silnik: 2.0KAT
Wiek: 33
Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 1131
Skąd: Łódź
Wysłany: 05-04-08, 14:20   

są ludzie i parapety a opinia nie pójdzie a nim tylko za posiadaczami BMW :/ :bluzni: :bluzni:
_________________
To co nas zabija-PRĘDKOŚĆ...odbiera nam to co mamy najcenniejsze-ŻYCIE...



"Sono cosa nostra,sami będziemy rządzić naszym światem,bo to jest nasz świat-cosa nostra"
 
 
 
Lastx 



BMW: E46
Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 305
Skąd: Polska
Wysłany: 08-04-08, 13:27   

ojejku jejku :O nie przesadzajcie :zly: ja nie przyjąłem mandatu i wygrałem sprawę w sumie to jeszcze wyszło na to ze policja chciała mnie ponaciągać na mandat tak naprawdę za nic :krzeslo: policja sie może czepić wszystkiego za trójkąt gaśnice apteczkę brak zapasowych żarówek a co do punktów nie trzeba jechać 200km/h przez miasto wystarczy przejechć przez pasy kiedy pieszy na nich sie znajduje jest 21 punktów i nie mieć gaśnicy prawko leci tak samo jak za ucieczke z pościgiem po całym mieście :wstyd: tak piszecie ale jak by to was sie tyczyło oczywiście nie wszystkich to chciałbym widzieć te skomlenie " panie policjancie może sie dogadamy albo inne takie "



KTO Z WAS nie wyprzedzał na podwójnej linii ciągłej nie wyprzedzał na skrzyżowaniu kiedy L-ce 10 raz gaśnie silnik, zmuszanie kierowców jadących z naprzeciwka kiedy trzeba wyprzedzić tira i w końcu KTO Z WAS nie przekroczył prędkości o 60 km/h. przelatujac nocą po mieście na dobrym asfalcie. na autostradzie dopuszczalna prędkość to 130, jakoś nie wierze że wszyscy tacy święci są i trzymają sie tych przepisów. Trzeba też pamiętać zeby kierownice oczywiście żadna sportową tylko oryginalną (szczególnie w e36 325 pamiętam jest taka fajna jak od autobusu ) trzymać obydwiema rękami w żadnym wypadku nie korzystać z telefonu jak juz coś to przez zestaw hands-free



proszę was z takimi opiniami, nie przez kierowców bmw marka sie spotyka sie z takimi opiniami tylko przez modyfikacje które potem są wynikiem twórczości takiego kierowcy a to ze dresy jeżdżą czy jeździły takimi autami to jak dla mnie bardzo dobrze bo wałki zawsze mają co najlepsze i idą z duchem czasu (teraz Audi A6 i A8 zamiast e36 i e38, już nie dres tylko skóra, i nie srebro tylko złoto )
_________________
Objazd z miasta na 18-stkach
Nie przestać! Wrócić na 20-stkach


"Nie sztuką jest zwrócić uwagę swoim BMW spojlerami i laminatami, sztuką jest zrobić to bez nich"

pomysł jest, niebawem będzie szał

 
 
kostek_ja 



BMW: e46 M3 CS
Imię: Artur
Silnik: S54
Wiek: 35
Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 1096
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-04-08, 14:37   

W sumie zależy jak na to spojrzeć. Bo jak się czyta o tym "zmuszaniu kierowców jadących z naprzeciwka do zjeżdżania na pobocze" to brzmi jakby wszystkich spychał w drzewa, ale faktycznie mogło być tak że ktoś mu ustąpił miejsca itd.

Odwołuję to co wcześniej powiedziałem, bo nie widziałem sytuacji.
_________________
 
 
 
Lastx 



BMW: E46
Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 305
Skąd: Polska
Wysłany: 08-04-08, 14:44   

samo życie nie ma co dramatyzować po prostu pałowania chciała sie wykazać albo kierowca naocznie za bardzo łamał przepisy cóż samo życie
_________________
Objazd z miasta na 18-stkach
Nie przestać! Wrócić na 20-stkach


"Nie sztuką jest zwrócić uwagę swoim BMW spojlerami i laminatami, sztuką jest zrobić to bez nich"

pomysł jest, niebawem będzie szał

 
 
no_limit 
AdrenalineUser



BMW: 3er
Silnik: M52B28
Wiek: 40
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 3093
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-04-08, 09:49   

Lastx napisał/a:
zmuszanie kierowców jadących z naprzeciwka kiedy trzeba wyprzedzić tira


Nigdy nie miałem sytuacji żebym kogoś zmusił... Jeżeli już to ktoś wcześniej zjechał i zrobił mi miejsce... Za to sam już dwa razy ratowałem się poboczem bo tir wyprzedzał tira na zakręcie.... I to raz jechłem ponad 100km/h...

Wiadomo że każdy popełnie wykroczenia i jakby zsumować jeden dzień jazdy przez miasto to wszyscy by bez prawka zostali... Ale jak tu jechać przepisowo jak banda debili Cię poboczem wyprzedza, wymusza pierwszeństwo i jeszcze się awanturuje.... Nawet Franciszek z Asyżu by się w :cenzura: ł
_________________
We do what we want and we do it with pride
 
 
zbigniew 
Przyjaciel Forum


BMW: E-46 320d 2000r.
Imię: Zbigniew
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 364
Skąd: Kujawsko-Pomorskie
Wysłany: 09-04-08, 10:14   

kultury na drodze malo widac :wstydnis:

czasem sie usmieje z kierowcow innych marek...wciskaja gaz do dechy zeby wyprzedzic BMW...raz jednego podpuscilem i go puscilem niech sobie jedzie..odjechal ladny kawalek a ja depnolem w swoim /160KM/ i byscie musieli zobaczyc jego mine ze nie wiedzial skad sie wziolem za nim...myslalem ze lusterko wsteczne oczami wydlubie...smiac mi sie chce do teraz :P a co do kultury jazdy niekturych kierowcow /przewaznie tirow/ to zona nie wytrzymala i zaczela na niego grozic co sie zdazylo 1 raz bo zawsze na mnie targotala :hyhy:
_________________
moja Beemka...zobacz.. http://www.yeahman.nazwa....wtopic.php?t=61 RINGI ANGEL EYES XENON

Sprawdz czy czegos nie potrzebujesz... http://www.mbpartner.com.pl
Sprzedam >
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 15