Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA NA OSZUSTA LUX-BMW CZYLI DANIEL Z.
Autor Wiadomość
szajbus 



BMW: e46 325 CI
Imię: Dawid
Silnik: M54B25
Nadwozie: Coupe
Wiek: 39
Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 1495
Skąd: SPS
Wysłany: 21-04-14, 11:02   UWAGA NA OSZUSTA LUX-BMW CZYLI DANIEL Z.

to nie moja historia ale uwaga ...

cytat z forum

"Skradziono mi z e36 Prawie caly Mpakiet.
Nastepnego dnia po kradzieży , wieczorkie pojawila się aukcja allegrowicza LUX-BMW, sprzedaje przedni zderzak kompletny w moim kolorze cosmosshwarz. Pomyślalem sobie zadzwonie rano do człowieka i tak musze kupić zderzak, jest z województwa Mazowieckiego więc podjadę do niego.
Pan odebrał zaspany dopiero przed godz.10-tą pytam o zderzak oczywiście mowi że ma kompletny w stanie idealnym czyli taki jak mój. Mówi ze w nocy wrocili z Niemiec z kolegą i będzie dzisiaj w Warszawie i moze dostarczyc zderzak więc dla mnie bomba.
Zapytalem czy ma może listwy drzwiowe mpakiet a on na to że ma w idealnym stanie ze spinkami z sedana czyli juz mi się humor poprawił. No to pytamy dalej zaslepki progow i zaślepka tylnego zderzaka w moim kolorze, odpowiedział że ma ale nie wie w jakim odcieniu czarnego. Po kilkunastu minutach oddzwania i mowi że w moim kolorze więc zaczynam nabierać podejzen ale i tak muszę to kupić i tak więc mówie że by jechal z towarem do mnie.
Za chwilę przeglądam jego aukcje i widzę wystawił zaślepki progowe co mnie mocno zainteresowało.
Zaślepki były cztery a przy zaślepkach tylko dwie żylki oczywiście żyłki takiego samego odcieniu jak moje zołte a wiecie dla czego tylko ma dwie żylki ? |Odpowiedź jest prosta: kolejne dwie żyłki zostały przy moich progach :lol:

Więc myślę sobie jak przyjedzie to albo będzie miał problem albo kupię od niego towar

Przyjechał!

Wyciągam zderzak z jego e36 w bananowych skórach patrzę identyczne zadrapania jak moje na tym zderzaku podłanczam halogeny i za nim zaświecą pytam czy świecą obydwa słyszę odpowiedź " tak proszę pana " mówie mu że u mnie jeden nie świecił bo przepaliła się żarówka więc halogeny zaświeciły nooooiiiii patrzę i nie wierzę świeci tylko jeden halogen :lol: (u mnie instalacja jest sprawna była przepalona żarówka ). Biorę listwy patrze że czywiście są spinki ale nie kompletne. Przykładam do swoich drzwi iiiiii brakujące spinki na listwach pokrywają się ze spinkami w moich drzwiach czyli sukces
to są wystarczające dowody.
LUX-BMW czyli Daniel Z. z Garwolina przyjechał e36

Jego aukcję na allegro

http://allegro.pl/sklep/35620773_lux-bmw

Jego nr. tel. 505-492-558

Jeśli komuś się chce niech powkleja aukcję jak wygasną że by było widać co i jak.

Co do policji zabrali go na dołek. Daniel sobie na luzaku wyszedł i dalej działa na allegro.
Konto nie zostało zablokowane, nie wiem jak nasza kochana Policja działa.

Jeszcze chciałem dodać że Daniel Z. jest miłośnikiem marki BMW :brawo: "
Ostatnio zmieniony przez szajbus 21-04-14, 11:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
karol.e36 



BMW: 328 avusblau
Nadwozie: Sedan
Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 1298
Skąd: brańsk-białystok
Wysłany: 21-04-14, 11:24   

odzyskałeś wszystko?
_________________
Bmw e36 M3-cała na części (mpakiet, szpera, motosporty) ///3
http://bmw3er.pl/viewtopic.php?t=28082

www.alsort.pl
 
 
KolaK 



BMW: Jeżdzą!
Imię: Adam
Silnik: Najlepszy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Sty 2011
Posty: 1558
Skąd: SBL / SM
Wysłany: 21-04-14, 11:28   

karol.e36 napisał/a:
odzyskałeś wszystko?
_________________


szajbus napisał/a:
to nie moja historia ale uwaga ...


:hyhy:
_________________
Drink Russian kiss French wear Italian drive German
 
 
Patryk7250 



BMW: e 36 318/328
Imię: Patryk
Silnik: m52b28
Nadwozie: Sedan
Wiek: 28
Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 4102
Skąd: Radom
Wysłany: 21-04-14, 16:11   

weź zostaw bmw w m pakiecie gdzieś na parkingu nie strzeżonym.. no i jeszcze miłośnik marki nosz kur*a no nie. :wstyd:
_________________

Jeśli uważasz że mój post był pomocny-kliknij pomógł :ok:

"BMW to STYL,PASJA,MIŁOŚĆ i WŁOŻONE SERCE,a Ty i tak powiesz że burakowóz bo zwyczajnie Cię nie stać ";)
 
 
 
benalek 



BMW: E36
Imię: Rafał
Silnik: 325 TDS
Nadwozie: Touring
Wiek: 33
Dołączył: 26 Gru 2013
Posty: 82
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 21-04-14, 16:41   

Takiemu to tylko łapy przy samej dupie wyrwać! Frajerstwo pełną parą!
_________________
"Proste są dla szybkich samochodów – Zakręty dla szybkich kierowców" Colin McRae
 
 
 
DamianBMW 



BMW: e46
Imię: Damian
Silnik: 2.0
Nadwozie: Sedan
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 734
Skąd: Rozenburg
Wysłany: 21-04-14, 17:22   

Zajebisty fan marki, kradnie innym fanom i opycha na allegro :wstyd:
_________________

 
 
///Mateo 


Imię: Mateusz
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 161
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-04-14, 17:32   

Patryk7250 napisał/a:
weź zostaw bmw w m pakiecie gdzieś na parkingu nie strzeżonym.. no i jeszcze miłośnik marki nosz kur*a no nie. :wstyd:


Znajomemu kiedyś na strzeżonym zdjęli halogeny i dekielki. Oczywiście mu nie zwrócili bo parking za to nie odpowiada.

Nie wiadomo tylko czy to on kradł czy złodziej mu przyniósł. Bo dziwne, ze od razu tak wystawił to i jeszcze przywiózł.
 
 
MIKUr1 
I am The STIG



BMW: E30 328i
Imię: Michał
Silnik: M52B28
Nadwozie: Coupe
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3897
Skąd: Okolice Krakowa
Wysłany: 21-04-14, 20:54   

Będzie trzeba sprawiedliwość samemu wymierzać. Kupuję pałę bejsbolową i będę woził w aucie. To jest właśnie Polska. Złodziei nie szukają nawet, a jak się im pod mordy podsunie to ich to ch*j obchodzi.
_________________
Masz problem ze swoją Beemką? ZAPRASZAM!

https://www.facebook.com/BAVSG/

-------------------------------------------------------

Jeśli mój post był pomocny kliknij pomógł. Z góry dziękuję :hyhy:
 
 
 
///Mateo 


Imię: Mateusz
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 161
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-04-14, 00:38   

To jest Polska.
 
 
Gulik 


BMW: E46
Imię: Mateusz
Silnik: 1.8i
Nadwozie: Touring
Dołączył: 26 Gru 2012
Posty: 229
Skąd: Katowice
Wysłany: 22-04-14, 08:42   

Mojemu bratu ukradli zderzak i ksenony z meganki RS :D . Gość szedł przez środek miasta ze zderzakiem i z 2 lampami na monitoringu nawet widać jak przechodził obok radiowozu i nikt się nie zaciekawił po co ktoś o 2:40 rano idzie ze zderzakiem i z 2 lampami.

Sorry taki mamy klimat.


Co do gościa to powinni takim ucinać rękę, ale wtedy nawet w sejmie nie mieliby jak głosować. No chyba, że zainstalowali by pedały do głosowania.
 
 
Gulik 


BMW: E46
Imię: Mateusz
Silnik: 1.8i
Nadwozie: Touring
Dołączył: 26 Gru 2012
Posty: 229
Skąd: Katowice
Wysłany: 22-04-14, 08:42   

Do usunięcia.
 
 
DaRo25 


BMW: 36 325i / T5
Imię: Darek
Silnik: m50b25v
Nadwozie: Sedan
Wiek: 38
Dołączył: 20 Mar 2011
Posty: 2037
Skąd: Swiebodzice / Nl
Wysłany: 22-04-14, 22:04   

Wszystko doslownie ukradna pierd#olene h#je ! nawet zderzaki ,, moze nawet silnik w nocy wyciagna i beda go wiezc na paleciaku przez pol miasta ,,a psy jadac obok nawet nie zareaguja... Dobrze napsane .. Sory taki mamy klimat
_________________
...BMW... Bez Dwoch Zdan...

http://bmw3er.pl/viewtopic.php?t=29773
 
 
Qczy 



BMW: Czarne i takie niby czerwone
Imię: Tomek
Silnik: Jest
Nadwozie: Sedan
Wiek: 35
Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 3346
Skąd: ten dym ?
Wysłany: 22-04-14, 22:40   

To Polska...tu się ciężko oddycha
_________________
Jestem jednym z milionów użytkowników BMW, a to moja historia :
www.bmw3er.pl/viewtopic.php?t=30556&start=0

www.bmw3er.pl/viewtopic.php?p=661765#661765

https://www.youtube.com/watch?v=EiZhkPUJtRs



Po co sprawdzać, skoro domyślasz się, że powinno działać ?
 
 
driftterrorist 


BMW: e36
Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 54
Skąd: PL
Wysłany: 22-04-14, 22:50   

Gulik napisał/a:
Gość szedł przez środek miasta ze zderzakiem i z 2 lampami na monitoringu nawet widać jak przechodził obok radiowozu i nikt się nie zaciekawił po co ktoś o 2:40 rano idzie ze zderzakiem i z 2 lampami.

.


cos mi sie nie chce wierzyc bo o tej godzinie nikogo na ulicy nie ma a policja zatrzymuje wtedy pierwszego lepszego ktory sie pojawi o podobnej godz nocnej do rutynowej kontroli.
Przejedz sie beemka w nocy obok radiowozu kontrola gwarantowana a co dopiero typek z zderzakiem
 
 
Masters 


BMW: E30 M20b20 & E46 M54b30
Imię: Kamil
Silnik: M20/M54
Nadwozie: Coupe
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 3269
Skąd: Mikołów
Wysłany: 22-04-14, 23:10   

driftterrorist napisał/a:
Gulik napisał/a:
Gość szedł przez środek miasta ze zderzakiem i z 2 lampami na monitoringu nawet widać jak przechodził obok radiowozu i nikt się nie zaciekawił po co ktoś o 2:40 rano idzie ze zderzakiem i z 2 lampami.

.


cos mi sie nie chce wierzyc bo o tej godzinie nikogo na ulicy nie ma a policja zatrzymuje wtedy pierwszego lepszego ktory sie pojawi o podobnej godz nocnej do rutynowej kontroli.
Przejedz sie beemka w nocy obok radiowozu kontrola gwarantowana a co dopiero typek z zderzakiem


Ja często między 23-2 w nocy jeżdżę peugeotem 206 i mam kontrole i zawsze standard: dmuchanie, papiery i skąd to pan jedzie ;) W e46 w nocy miałem kontrole nawet na parkingu stojąc obok auta ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 13